Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nálam fiatalabb lányokkal,...

Nálam fiatalabb lányokkal, vagy nálam kicsit idősebb nőkkel érdemes ismerkednem? 26/F

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, a fiatalabb lányok mércéje megüthetetlen, ellenben eszeveszetten rajonganának, ha belém lenne szeretve. Ellenben az első bukkanónál menekülne tőlem.


Nálam idősebb nő pedig ha belém szeret, akkor megadná ugyan a stabilitást, éretten kezelnék a problémáimat és talán ki is tartanának mellettem végig de semmit se ismerek az elvárásaikról. Attól félek az még annál is megüthetetlenebb mércével rendelkezik.


Igazság szerint már hosszú évek óta próbálom megtalálni az Igazit, de a sok visszautasítás miatt nem fejlődtem ki ezen a téren (sem).


2015. márc. 19. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ronda fiatal csajnál talán van esélyed.
2015. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

ennyi idősen még van esélyed kiscsajokat is dugni én kihasználnám a helyedben,mert 5-6 év múlva már a 18 évesek is hajlamosak csókolommal köszönni.

ez a felállásod,hogy "fiatalabb lányok mércéje megüthetetlen" meg ritka lúzer hozzáállás.

nekik kell megfelelniük neked,ez a keret beállítódás az alap és a helyes hozzáállás,te választasz nem ők.

az idősebb meg?

25 felett öreg a nő,miért hordanád te más használt,elkopott cipőjét amikor kapsz még újat is?

és az elvárások meg már megint írod.

annyi az elvárás

1.ne élj anyádék nyakán,legyél önálló.

2.ne hagyd,hogy a nő elvegye a kontrollod,ne rendeld magad alá neki,te irányíts.

3.ba-sszál,ne szerelmeskedj.

ennyi a titok.

2015. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hidd el az idősebbekkel sem egyszerű.Nekem a pasim volt idősebb és sokszor gyerekesebb volt,mint egy velem egykorú pedig majdnem a dplája volt az én éltekorom nak ja amúgy akkor 18 körül voltam.Ez szerinte egy nőnél is fennállhat mondjk ez ember függő.Én is pofára estem már párszor.Kísérletezz!
2015. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 25 évesek még nem is igazi nők,nem hogy öregek lennének :)

Szerintem próbàlkozz az idősebbeknél,velük jobban jársz.

2015. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!