Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sub férfiakban hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sub férfiakban hogyan alakul ki ez a hajlam?

Figyelt kérdés
Úgy tudom általában komoly önértékelési gondjaik vannak és nem igazán tudnak normál kapcsolatot kialakítani nőkkel.

2022. jún. 17. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én dom pasi vagyok, de a gyengepontom, ha a csaj picit kézbeveszi a dolgokat.

De ez még olyan soft, hogy bem a bdsm közé tartozik.


Szóval kérdem én.

Miért kell valakinek önértékelési problémájának lennie, hogy csak bizonyos módon tudja élvezni a szexet?

2022. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Kórházban töltött idő miatt alárendelődtem, ezt tanultam meg.
2022. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Van önértékelési problémám, de a szubsag még 8-9 évesen kezdődött.

Normális kapcsolatot nem tudok nőkkel kialakítani valami miatt, nem tudom miért, lehet hogy érződik rajtam az önbizalom hiány, vagy csak szimplán túl őszinte vagyok és nem szokásom olyanokat mondani hogy 20+ a cerkam, meg hogy egész éjjelt végig kefelem. Első állítás eleve igaz is, mert nem 20+ a másodikat meg azért nem szoktam mondani, mert valamiért gáznak tartok ilyeneket mondani. Pedig ahogy a csajozogep haverom csinálja, nagyon gáz, mégis összejön neki rendre, ha nem is mindnel, de nagytobbsegben.

2022. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akikre ez igaz, meg nagyon sokan akikre meg nem. Az emberi psziché ennél sokkal-sokkal bonyolultabb és több tényező hat rá. Nem lehet általánosítani. Fel lehet tárni az okokat, de azok mindenkinél egyedileg lesznek.

Az általánosítás olyan mintha azt jelentenéd ki, hogy csakis az szereti az operát akinek orvos az anyja, mérnök az apja, Budapesten lakik és pont 10 éves korában vitték el operába megnézni a Bánk Bánt.

2022. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar kiskoromban voltak erre utalo jelek


32/F

2022. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Általános suliban jó párszor elvert a volt tesitanárnő, nem kímélve. Nagyon csini volt, egyre jobban tetszett ahogy csak velem foglalkozik, még direkt föl is hergeltem.


Most is ő fenekel, csak jóval erősebben és jóval többet kapok. Most nemcsak a gatyát húzatja le, hanem teljesen meztelenre vetkőztet. Jóval nagyobbakat és jóval erősebbeket üt, de már nem vagyok a tanítványa. Amennyire gátlásos és szégyellős voltam gyerekként, most annyira lazán és szégyenérzet nélkül vetkőzöm pucérra a Tanárnő előtt, nem zavar hogy végigmér.

2022. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Van olyan, aki önértékelési problémák miatt lesz szub, de olyan is, aki önértékelési problémák miatt lesz legalább a nőkkel szemben domináns.

De vannak olyan, egyébként sikeres, vezető pozícióban dolgozó férfiak, akik épp azért válnak szubbá a párkapcsolatban, mert szükségük van rá, hogy néha átadhassák az irányítást, megélhessék az alárendelt oldalt is.

Tehát nem lehet általánosítani, sokféle ember van.

2022. jún. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!