Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti tapasztaljátok azt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti tapasztaljátok azt az állítást, hogy a nőknek korral nő a libidójuk?

Figyelt kérdés

Többféle forrásból, felmérésből, tudományos kutatásból olvastam, hogy a nőknek növekszik a libidójuk, azaz a szex utáni éhségük, tehát gyakrabban akarják.


Persze ez csak bizonyos korig van így, felette, ahogy idősödik az ember, már csökken. De én most a húszas éveikben lévő nőket kérdezem, esetleg a 30-asokat, hogy ők tapasztalják-e ezt, hogy nagyobb a szexuális vágyuk, mint pár évvel korábban, mint pl 21 évesen.


Érzékeltek növekedést? Nem változott vagy nem tűnt fel? Csökkent?



2022. jún. 17. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is nagy volt
2022. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem növekedett igen

..

35 vaok, de jópár évet letagadhatok...Gyereket meg soha nem szeretnék.

2022. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cseppszi ***** válasza:
76%
Tudod mi nő ? A szeretet és a megbecsülés iránti vágy ! Ennek meg csak szük része a sex - de am az is hiányzik, csak a többivel egybekapcsolva 26 L
2022. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ebben a formában NEM igaz. Egy részről ez mindenkinél egyénfüggő. Másrészről annyi igaz, hogy bizonyos életkor felett egyre jobban levetkőzi az alaptalan gátlásokat, megtanulja élvezni az életet, elfogadni önmagát ami nyitottságot tud eredményezni -> nyitottabb hozzáállást a szexualitás élvezetéhez (=/= azzal hogy bárhol, bárkivel dugni akarnának).
2022. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
40 felett mindenki kriptaszökevény!!!
2022. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Többféle forrásból, felmérésből, tudományos kutatásból olvastam"


Ezeket elolvasnám

2022. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csökkenést érzek. 30 N
2022. jún. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő,főleg ha éppen nincs pasim.
2022. jún. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Tizenévesen voltam a legjobban bezsongva a szexért, huszonévesen már kevésbé, akkor már volt sok más dolgom meg hobbim, ami lekötött, a harmincas éveimben meg annyi dolgom és kötelességem van, hogy már annak is örülök, ha rendesen aludni jut időm, a szex, az rohadtul ráér.
2022. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem....felnőnek a gyerekek és minden este összegyűrném a lepedőt!
2022. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!