Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idos hazas ferfi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idos hazas ferfi ha nyiltan flortolget, meg teszi magat egy lanynak, megjegyzeseket tesz, akkor ez csak hulyules, vagy tenylegesen akarna valamit?

Figyelt kérdés
Mert hogyha tenylegesen akarna valamit, akkor miert ilyen nyiltan csinalja? Viszont ha nem akar semmit, akkor meg miert 🤣
2022. jún. 21. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettő van. Én házas vagyok és szeretek viccesen flörtölni, még akkor is, ha nem is akarok semmit.

Viszont van ismerősöm, aki minden egyes alkalommal kihasználja ha félreléphet.

2022. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfog dugni.
2022. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Istenem de ostoba vagy! Ha kimondja hogy meg akar baszni, akkor is még csak flörtöl.

Annyi agyad meg nincs hogy leállitsd ha nem szimpi...

2022. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!