Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkednétek olyan pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan pasival, aki első talin még félénknek, izgulósnak tűnik, de ha felengedett, nyíltan meg lehet vele beszélni pl. hogy milyen perverzebb dolgokra nyitott, mire vágyik a szexben?

Figyelt kérdés
Úgy értem egymás vágyait össze tudjátok egyeztetni.

2022. jún. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem ezzel indítok egy isnerkedéskor, ha szimpatikus akkor előbb kb minden mást akarok megtudni róla, és nem a szexuális vágyait.
2022. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Első találkozásnál én is izgulnék, úgyhogy a válasz, igen..
2022. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak ilyen pasival ismerkednék. Nem is nagyképű bunkókkal, akik fordítva csinálják. :D
2022. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

#2 #3


Ahhoz el kellene engedni a felszínes, külső adottságok szerinti ismerkedést.

A legtöbb vonzó pasi tudja magáról hogy vonzó, kell a nőknek, szóval ezt ki is használja. Egy "jó pasi" sosem lesz félénk, visszahúzódó, mint amit szeretnétek, de legalább vizuálisan meg lehet vele jelenni :))

2022. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy! Párom is félénk volt és először én is, pedig nekem nem az első kapcsolatom. Előtte voltam túl egy eléggé toxikus kapcsolaton, ezért megingott a bizalmam egy picit.


Amikor találkoztunk, előtte sok mindent írtunk hogy mi fog történni. Végül lelassultak a dolgok, de nekem nagyon nagyon tetszik a helyzet 🥺


Alig várom hogy valami perverzebb dolgot is csináljunk. ^-^

2022. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt csinálnám lánnyal...
2022. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!