Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen fantáziáim is vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen fantáziáim is vannak, akkor ez egy "átlagos" szexet kedvelő barátnővel nem összeegyeztethető? Mindenképpen különösen nyitott, és vagy domináns, BDSM-ben jártas nővel kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés

Számomra a szex egy fontos dolog, elég nyitott vagyok, bátran kísérletezgetnék ha úgy adódna.. és tudom jól, hogy a fantáziáim nem mindennapiak, éppen ezért lehet, hogy nekem nem lenne való egy "szolidabb ízléssel rendelkező" nő.


Eddig nem érdekeltek a dominánsabb nők, de újabban felfedeztem ennek szépségét, és kíváncsi vagyok milyen amikor egy nő irányít és az történik amit ő akar, milyen az ahogy használja a testem.. mindezt úgy, hogy engem nem csak passzívként hanem nőként is kezel. Szóval ha olyan hangulata van akkor csak a fülembe súgja, hogy "este nagylányt csinálok belőled, készülj.."


Sminkel, beöltöztet, megdug.


Persze nem olyan lányra volna szükségem aki csak a kedvemért veszi fel ezt a szerepet, hanem olyanra akinek ez élvezetet is okoz.. szóval aki tényleg tud büntetni, nevelni, élvezi, hogy megdug egy felcsatolhatóssal.. tetszik neki, ahogy "szenvedek" tőle.

Pl miután nőiesített azzal jutalmaz, hogy felcsatolhatom neki a műfütyit amivel később megdug..


A félreértések elkerülése végett, számomra nem ez lenne a mindennapi rutin, csak néhai kis szórakozás:) ahol mindketten elveszünk a szerepcsere örömébe. :D


Vagy nagyon esélytelen, hogy egy "átlagos" lány ebben partner lehetne?



2019. jan. 23. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először éld ki ezt a kis szórakozást és utána keress átlagos lányt barátnőnek, ha már túl vagy ezen. Ha meg még jobban megkedveled ezt az életformát, keress tartós kapcsolatra dominát. 31/N
2019. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Megtaláltam a csajod tesa. Habár ő nem nagylányt akar csinálni belőled hanem kiskrvát.

Subdomina divat rulez. Fizetett bibsi írja ezeket a kérdéseket?

2019. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:) köszi!

Könnyű is volna az élet ha ilyen dolgokért fizetnének..

2019. jan. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!