Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok volt olyan tapasztalato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok volt olyan tapasztalatotok, hogy a sracnak nem allt fel v nem allt fel teljesen elso alkalommal mert izgult? Mit gondoltok ilyenkor mit reagaltatok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt még kezdő koromban.Próbáltam elpoénkodni,ezzel is nyugtatni.Persze férfiak ezt nagyon rosszul élik meg lelkileg.Kezemmel feltudtam neki állítani,de nem volt tartós a merevedése,nyilván az izgalom miatt.
2022. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen, volt.

Páromnak én voltam az első, először nagyon izgult. Kellett pár alkalom hogy ellazuljon, közben minden alkalommal kémyeztettem. Ezzel reméltem hogy nem érezte magát olyan rosszul az idegesség miatt. ❤️

2022. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kétszer is. Az egyik zavart, mert magyarázott közben, hogy milyen nagy, meg ezért használ extra méretet, mert alig bírja felhúzni. Holott azért nem bírta felhúzni a gumit, mert 5 centi volt és plöttyedt... Az bosszantott.

A másik nagyon aranyos volt, mondta, hogy nem megy, engem meg nem zavart. Inkább bóknak vettem. Van következő alkalom. :)

2022. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen.

Nem zavart, leküzdöttük. Aztán amikor megjött az önbizalma, lelépett.

2022. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Hát izé. Volt.

Jó gáz szitu volt.

2022. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen. A férjemnek anno én voltam az első és annyira izgult, hogy 1 hónapig játszottuk azt, hogy felállt aztán mire be kellett volna dugnia lelankadt. (Mai napig titkolja, hogy én voltam az első, de én meg tudtam, hogy senkije sem volt még előttem.)
2022. jún. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!