Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szakítottatok azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szakítottatok azért lánnyal mert túl tág volt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen csajjal, de nem volt a barátnőm. Átlagosnál vastagabb a farkam, de úgy éreztem magam, mintha egy ropi lennék a Tescos szatyorban. Nagyon kiábrándító volt. Egyébként nem véletlen mondják azt hogy cipőt se vegyél úgy meg, hogy nem próbáltad fel. Van hogy szorít a cipő, van, hogy nagy. Ez természetes
2022. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért még nem (sőt). Olyan már volt hogy valakivel azért nem volt jó a szex mert túl szűk volt. Tudom-tudom, nekem kellett volna több előjáték, jobban figyelni stb. - hidd el megvolt, egyszerűen ilyen típus volt. Kínszenvedés volt a szex, nem is lett belőle túl sok alkalom.
2022. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy a szerelem nem pusztán a nemi aktusból áll. Attól, hogy odalent másmilyen, mint amilyen az ideális lenne, már ne szeretném a barátnőmet? Hülyeség. A kielégülést meg rengeteg módon meg lehet élni, csak kicsit kreatívnak kell lenni.
2022. jún. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

13


Az a baj ezzel, hogy tökre jól hangzik, csak hosszútavon nehéz kivitelezni úgy, hogy mindenkinek megfeleljen. A mai világban már ritkán elégednek meg a felek egy orgazmussal, őrjítő, vad estéket akarnak a népek - jogosan. Az, hogy orálisan elérsz egy orgazmust, hát nem tudom, azért messze van attól, amire az ember őszintén vágyik. Nem mondom, hogy szakítani kell, viszont azt igen, hogy mielőtt nagyon beleéli magát az ember a másikba, érdemes megnézni, hogy miujsag szexuális téren. Én nem tettem mondjuk, de én eltérően viselkedem, mint a többség, és szerencsém volt.


De biztos, hogy a szerelem a megfelelő szex nélkül csupán illúzió.

2022. jún. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

#13 tízből 9 kapcsolat, házasság zátonyra futása mögött tudod mi áll valójában? Nem, nem a pénz, s nem is hogy eltér az ízlés - hanem mert a felek között nincs meg a megfelelő mennyiségű és/vagy minőségű szexualitás!

Az ember vágyik a szexre, a jó és kielégítő szexre. Ha ez megvan az egy nagyon erős köteléket tud kovácsolni. Ha nincs meg, akkor elkezd frusztráltá válni, vágyakozni (másra) észre sem veszi miért feszült a párjával. Jó szex nélkül nincs jó házasság - legalábbis amíg nem vagy már 80 éves, mert akkor már ugyebár nem ez számít.

2022. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is egy 2 éves kapcsolatom akivel nem passzoltunk, pedig én voltam az első neki, de genetikailag nagyon laza hüvely izomzatú volt. Jó lehet vele vadulni, voltak pózok amiket kimondottan szerettünk mert ott eléggé jól éreztük egymást. Szóval nem ez volt a szakító ok.
2022. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

#15

Nem tudom, miért pontoznak le, nagyon nagy igazságot írtál. Egy kapcsolatban hiába passzol minden, jó szex nélkül nem tud jól működni. A szex a kapcsolatban olyan, mint a kovász a kenyérben. Nagyon kis része az egésznek, de anélkül nem kenyér a kenyér.

2022. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 voltam, 48F

25 éve házas

2022. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy haverom mesélte, hogy volt egy csaja. Aki eleinte nem volt túl tág. Majd napokat töltöttek együtt, haverom sűrűn zárt térben füvezett, a csaj nem de a füstje hatott rá. Ekkor már sex közben úgy kitágult h harangozni lehetett benne. Rájöttek hogy a fű füstjétől nagyon ellazultak az izmai. Aztán nem füvezett előtte. Újra pont jó volt a puncija. Szóval sok mindentől függ miért túl tág, s mivel lehet segíteni neki.
2022. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!