Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randiztam egy lánnyal, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, akivel kétszer le is feküdtünk 2 hét alatt. Végül szakítottam vele, mert nem tud megadni mindent szexuálisan (orál), amire én vágyom. Szerinte én inkorrekt voltam vele. Igaza van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de sokan már ennyiért is irigyelnének...
2016. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
0%

béna volt, vagy nem csinálta?

és ha nem akkor mit mondott miért nem?


23F

2016. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
59%
Most szóljatok le nyugodtam de én se vállalom az orált de pl anál vagy más dolgokra nyílt vagyok. 18L
2016. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ő olyat soha nem csinálna, mert hogy az "nem is szex", undorodik a gondolattól is, hogy a szájába, az ott legyen.


Oké, én nem ítélem el, de vajon erre hogyan jöhettem volna rá korábban?

Ráadásul 6 randink volt összesen és mivel minden randit én szerveztem, én fizettem és ő meg nem adott bele semmit, negyven rongyomba fáj ez a rossz tapasztalat.

Ehhez képest ő érzi magát becsapva, ezt vágta a fejemhez.

2016. júl. 26. 20:07
 5/43 A kérdező kommentje:

3-as

Ha ezt előre közlöd, akkor nincs vele semmi baj, mert eldönthetem, hogy érdekel-e így, nekem viszont nem volt választásom.

Sokba van nekem nagyon ez a zsákbamacska.

2016. júl. 26. 20:08
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyetértek veled, kérdező, a legnagyobb szopás ha nem szopnak le. Mivel a nők tárgyak, ugye, ha az egyik nem működik rendesen, dobd ki a szelektívbe és keress egy jól működő darabot. Furcsa, hogy ez nem magától értetődő.
2016. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Miért honnan kellett volna tudnia, hogy neked ez fontos? Máskor akkor állj elé egy listával amin a kérdéseid és elvárásaid vannak... Vagy talán konkrétan a szemedbe hazudott? Nem mindenkinek a szex körül forog minden az ismerkedéstől. Na mondjuk azok nem is fekszenek le 2 hét alatt...

Az sem mindegy hogy ismerkedtetek meg. Mert ha te csak kiszemelted és ostromoltad, akkor miért ő teperjen, ha nem is ismer eleinte és nem akar semmit? Ha róla is tudtad, hogy akar tőled valamit, akkor az más. De tudod fiacskám, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha nem akarsz 40 rongyot kiadni, akkor ezt szóba is hozhatod kulturáltan. Ja vagy hogy akkor félsz, hogy nem lesz d*gás? Mindenkinek szíve joga válogatni, de ezek alapján inkább egy tipikus férfinak tűnsz akinek a farka meg a szex körül forog az élete.

2016. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy szomorú, hogy manapság úgy néznek ki a kapcsolatok mint valami üzleti tárgyalás... Szopik/nem szopik, mennyit kell rá költeni...
2016. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
3%
A lányok többsége nem mérlegeli hogy a normális fiúknak mennyi fáradtságba van az hogy összehozzanak 1 kapcsolatot.Talán azért mert amiért nem tesznek semmit azt nem értékelik.Márpedig 1 nőnek mit kell tenni 1 kapcsolatért? Elmenni a randira? Igent mondani? Nagyon megerőltető lehet,igaz? Azt csudálom hogy kibírják!! Ám blokk amúgy is mit tesznek érte? Nem hogy nem tesznek,még elvárásaik vannak!!!! Persze és ha valami balul üt ki akkor is a pasik a hibásak a nők soha.
2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
46%
:D Hát ez jó! 29/N
2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!