Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Egy 11 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Egy 11 cm kerületű / 3.5 cm ármérőjű pénisz (mereven) elég lehet a kielégítő szexuális együttlétekhez vagy az nagyon vékony?

Figyelt kérdés

A kielégítő alatt nem feltétlenül csak azt értem, hogy az orgazmushoz elég e, mert tudom hogy nem mindenkinek van hüvelyi orgazmusa… Sőt.


De ennek ellenére sem lényegtelen a vastagság, legalábbis általában.


Mely méret az amely már kellő stimulációt tud nektek okozni és mi a véleményetek a fent említett vastagságról?



2022. jún. 23. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Bár nő az nem vagyok, egy valamit realizálnod kell, és teljesen mindegy, hogy itt ki mit ír neked



Számtalan példa van rá, hogy nők egy darab újjukkal elégítik ki magukat. Ebből kiindulva bőségesen elég lehetsz, persze közel sem mindenkinek.

2022. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez az egy darab ujjal való kielégítés a nők részéről, egy közhely, akár tetszik akár nem, alap nekik az akkora méret hogy kétszer rá lehessen markolni, és még a makk kilógjon, ez még nem hatalmas, de már arra elég hogy felnyársald őket ha nem figyelsz.
2022. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Közhely? Tény fiam. Csinálhatsz a farok témából ilyen pszichológiai problémát, általábosíthatod a nőket, a tényeken nem változtat. Nyársalni meg a szállodát kell, nem a nőket.
2022. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

*szallonát


Hülye telefon

2022. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

A tényeken tényleg nem. Kell neki a méret, ennyi, csak nem mondják ki, a nő az, aki őszintén a szemedbe hazudik.

Mondjuk nekem ilyenre nincs szükségem, van akkora amekkora a legtöbbnek jó.

2022. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Olyan egyszerű vagy, hogy az hihetetlen


A barátnőm üzeni, hogy számtalan barátnője van, akinek még a kérdező sem férne be teljesen. Az, hogy a te korlátolt elmédben mi van a nőkkel kapcsolatban az a te és egyedül a te problémád

2022. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen? Ezt bóknak veszem. A dolgok egyszerűen bonyolultak.


A barátnődnek meg üzend vissza, hogy a nők a hazudozásban a képességeiket mesterfokozatra fejlesztették.

Aztán amikor az ember leül beszélgetni érett nőkkel, azok mondják el, hogy hát azért nem annyira úgy van az, ahogy ti férfiak gondoljátok, a nők nagyon rosszak képesek lenni - nem a huncutság szinonimája - mondom, kössz, ettől magam is ràjöttem.

Korlátoltság meg nincs bennem, csak nem foglalkozok fiatal lányokkal, amiket te mondasz, azoknál lehet ez játszik, 15-27 között, 30 meg 40+ - nàl egyre csökken a valószínűsége.

2022. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

🥱


Azt most hagyjuk is, hogy biologiából is tök hülye vagy, meg egy egezz nemet akarsz te itt hazudozással vádolni, mert a saját kis farkadnál tovább képtelen vagy látni, de azért tisztázzunk már le valamit, a te véleményed semmit sem ér, főleg nem bizonyítékok nélkül. A tények a következőek, a női vagina mérete változó, vannak igen rövidek, és szűkebbek is, csak az olyanok nem találkoztak még személyesen is ilyen lányokkal "behatóbban", akik az interneten láttak nőt csak, vagy akiknek 1nél több nem nagyon volt.

2022. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Milyen jó hogy én tudok helyesen írni, nem a telefonra fogom utàna.

Nincs mit bizonygatnom senkinek, főleg nem egy nímadnak, hogy mit tudok, az bőven elég, amikor egy tapasztaltabb nő kerek megmondja, ez jó volt, vagy nem.

2022. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jah, hát nyilván a szallonát azért írtam szállodának, mert nem tudom helyesen írni, és azt hiszem, hogy egyenként úgy kell


Öcsém, senkit sem érdekel, hogy te mit hiszel. Ahogy az sem, hogy te milyen messzemenő következtetéseket vonsz le 1-2-3 "tapasztalt" nő véleménye után. Pontosan tudtam az első komment után, hogy jönni fognak az ilyenek, mint te, akik biológiát, és számtalan ember tapasztalatát, véleményét ignorálják majd, ezért is írtam, hogy a kérdező ne foglalkozzon azzal, amit ide írnak.

2022. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!