Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért álmodok arról, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok arról, hogy egy csaj megdug?

Figyelt kérdés
26f
2022. jún. 23. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert vagy homár vagy biszex vagy.
2022. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
én néha megdugom pasimat N
2022. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szubmisszív sissy vágyaid vannak.
2022. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Te is sissy vagy mint én,de engemet nem csak álmomban........
2022. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

1#

A sub vágyak, vagy a prosztatamasszázs orgazmus nem feltétlen jelenti, hogy valaki meleg vagy biszex. Igen sokan hereto kapcsolatban is kívánnak, ill. nyitottak ilyen játékokra, miközben férfival nem kívánnának szexet. Esetükben mástól szól mindez, nem a másságról.

Úgy hiszem, felesleges lenne itt részletekbe menően kielemezni, hiszen, aki faék egyszerű gondolkodással leb.ziz embereket, az úgysem érti meg a világ összetett dolgait.

2022. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy testosteronless kis ratyimadár vagy.
2022. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert nagyon jó érzés! Próbáld ki
2022. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Az álmok a tudatalatti kivetülései, vis akkor erre vágysz, csak az ember az egót részesíti előnyben és sokan nem foglalkoznak vele, vannak, akik nem is emlékeznek rájuk. Tudom, mert az álomfejtéssel is foglalkozom, kiskorom óta, van, az egyik adottságom és időbe telt elfogadni, meg később kezdtem el foglalkozni jobban ezzel is.

És persze vannak álmok, amik nem jelentenek semmit, de azt is megtanultam, hogy az ember a saját szimbólumaival úm. dolgozik és az adott embernek kell tudnia mit üzen a tudatalattija. Sokat tudnék mesélni, tapasztalatot átadni.


#5 részben egyetértek, csak a stílus, ahogy előadtad nekem kissé zavaró, főleg a személyeskedés és lenézés. Kár, hogy nincs vitakultúrájuk az embereknek.


Szal attól, ha valaki ilyet álmodik, lehet heteró, pl. az egyik exem is az, mégis hagyta, hogy megujjazzam és nyaljam, mert nyitott és tudta, hogy ez engem izgat, párszor tettem. Mivel fura és szokatlan volt neki, erőltetni meg sose fogom.


És álmodból mereven ébredtél? Tetszett, amit álmodtál? Néztél előtte ilyesmi, mióta foglalkoztat? És mért nem vallod be magadnak, hogy ez izgat?

Ám ebben semmi szégyellnivaló nincs. Ha megszeretnéd élni tett meg, persze az sem mind1 kivel, hogyan, tudnék erről is mesélni, akik nem a megfelelő partnerrel tették és nem felkészülten.


N

2022. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Én fantáziálok és álmodozok rolla....szeretném...
2022. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Majd ámodozol te még a Béla bácsiról is.
2023. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!