Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek mért van ritkábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mért van ritkábban kedvük szexelni, mint férfiaknak?

Figyelt kérdés
Meg válogatósabbak, hogy kivel.

2022. jún. 23. 11:29
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
#8 Legnormálisabb válasz!
2022. jún. 23. 11:50
 12/46 anonim ***** válasza:
72%

Nekem pont többször van kedvem, mint a páromnak.

Sokszor mikor facetime-on beszélgetünk meg kérem, hogy mutassa meg a farkát, olyankor én is megmutatom az én testrészeim😌

Többször is kezdeményezem a szexet.

Pedig minden hétvégén együtt alszunk.

2022. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
82%
Miért az a legnormálisabb válasz? Mindenki korrekt volt szerintem. De itt gondolom valami incel picsogás van készülőben, ahhoz kellett valami szedett-vedett kamu cikk, hogy egymást hátba veregessétek 😂.
2022. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már. Én csináltam videót, képet, küldtem a pasimnak mindig, jeleztem, hogy szexelnék, erre ő nem akart soha. Ne mondja már, hogy azért van, mert nem tetszem, mikor a következő nője ugyanolyan alkat, mint én, sőt, rondább. Soha semmi nem érdekelte a szexben, próbáltam beszélni róla, ötleteket bedobni, de semmi. Nehogy már minden pasi egyforma legyen, annyira sötétek az ilyen emberek...
2022. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 10-es,


Én nem troll vagyok, hanem az igazságot írtam le.


Louann Brizendine úriasszony pont arról értekezik az egyik könyvében, (A női agy) hogy a nőket a hormonok irányítják.


Ezt azért írom, mert ő leírt egy történetet is, hogy egy nő véletlenül sok tesztoszteront vett be, aki aztán azt mondta, hogy egész nap szexuális fantáziája volt. És, most már érti, hogy a pasik mit élnek át. Vagyis az átlag nő elképzelni sem tudja, hogy a férifiaknak milyen szexuális étvágyuk van...


Brizendine arról is ír, hogy a nők nem tudják, mit jelent a férifiak számára a szex


Szóval azt állítani, hogy egy 20-30 éves pasinak nincs kedve szexelni téveszme...


Van egy olyan mondás visszautasított pasiknak, akik azt mondják, hogy a nő nem akart szexelni, hogy valóban a nő VELÜK nem akar...


Ez igaz rátok a nőkre is. Akik azt mondják, hogy a pasijuk nem akar szexelni... VELÜK nem akar.


De ha Palvin Barbi felkínálkozna nekik rögtön állna a cerka, mint az oszlop.

2022. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
12%

#13


Igen, számodra könnyebb a tudományos tényeket a szőnyeg alá seperni, hogy ne kelljen szembenézni a valósággal. Könnyebb azt mondani, hogy ez csak valami incel picsogás (nem az), mert így nem omlik össze a közösségi média által felépített torony, ami az átlag nőt is nagy magasságokba emelte.


Az igazság az, hogy ég fiatal férfinak (20-30 éves) mindig van kedve szexelni, csak nem akárkivelm

2022. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
30%

Ez is változó.

Nekem a 20 as éveimben volt olyan barátnőm/ menyasszonyom, akivel 5 évig voltunk együtt, és még 3, meg 4 éves kapcsolatban is mindennap akarta, volt, hogy többször ... nekem az már akkor túl sok volt, meg is csalt, ahogy ilyenkor lenni szokott...

Szóval nincs általános szabály.

2022. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
92%
Peteéréskor nincs az a pasi aki bírja velem az iramot.
2022. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
15%

15 a tesztoszteron valóban hatással van a szexuális vágyra (sok egyéb mellett)

csakhogy

totál eltérő a tesztoszteronra való érzékenység. a legvehemensebb nőknek is sokkal kevesebb van belőle, mint a legtutyimutyibb férfiaknak.

abban viszont egyetértek, hogy mindkét nem esetén létező (nem túl kellemes, és nem is ritka) dolog, hogy csak a párjával nem kívánja valamilyen okból a szexet az illető, másvalakivel minden gond nélkül menne

2022. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
90%

"Az igazság az, hogy ég fiatal férfinak (20-30 éves) mindig van kedve szexelni, csak nem akárkivelm"

ó, lenne egy valóban nagyobb étvágyú párod, egy olyan tényleg alaposan végigdöngetett hétvégi maraton után másra se vágynál, mint hogy hétfőn békében dolgozgathass és végre pihenhessen egy sort a megviselt farkad

2022. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!