Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti megszoktatok dicsern...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti megszoktatok dicserni ha tetszik a pasi farka, vagy ugy vagytok vele h nem akarjatok az egojat boostolni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve látni akartam, akkor mindenképp (mondjuk akkor őszinte is vagyok)


Ha kéretlen farokkép, akkor nem. Maga a kéretlensége a fő taszító ok, emiatt az egész cuccost taszítónak fogom találni.

2022. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom ha tetszik
2022. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megdicsérem szex közben ha élvezem a dolgot.
2022. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalat után igen ha tényleg jó, addig nem.
2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Énis megszoktam mondani. Akár szex közben lovagló pózban is szoktam mondani a páromnak hogy milyen jó farka van. 24n
2022. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban jól néz ki, meg méretes is, akkor én simán megdicsérem érte. Nemcsak neki esik jól egy-két méltató szó, de általában még jobban felizgul csak tőle, szóval közvetve én is jól járok a végén.


Természetesen ha nincs rajta semmi különös, meg csak átlagos méretű, akkor nem fogom azt mondani rá, hogy hú de hatalmas, mert eléggé röhejesen venné ki magát. Ilyenkor egyszerűen nem mondok semmit.

2022. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!