Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van random alányúln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van random alányúlni egy idegen lánynak pl egy buliban?

Figyelt kérdés
A pasik mit éreznek ilyenkor, mire jó ez?
2022. jún. 23. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ők se tudják szerintem
2022. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Csak ez zaklatásnak minősül.
2022. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem szép dolog.

Sőt zaklatás.

De izgatja őket a punci simogatása ...

2022. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Mi értelme van a parkban mutogatós szatírt "játszani"? Annak sincs, de aki olyan korlátolt hogy megteszi az ad rá valami homályos magyarázatot. A buliban kéretlenül taperolók ettől érzik magukat nagyfiúnak, komepnzálandó a saját sikertelenségüket.

Akkor b.sznak rá, ha ott a csaj pasija, vagy az szól a kidobóknak. Láttam már olyan balesetet, hogy a csávó nem tudta hogy akit elkezdett taperolni, zaklatni az egyik kidobó nője. Hátravitte három kidobó a figurát a pult mögötti raktárba és mikor kihozták pár perc múlva a tagnak már nem volt őszinte a mosolya 😃

2022. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy mire jó, mert soha nem voltam ekkor paraszt, de gondolom annak aki ilyet tesz, jó érzés megfogni azt ami izgatja szexuálisan.
2022. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Én nem csinálok ilyet, de amúgy élvezetes dolog lányhoz hozzáérni ilyen módon.
2022. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát nekem ehhez semmi kedvem nem lenne.Valóban élvezetes hozzá erni vagy nyúlni,de nem úgy hogy akarata ellenére!Miközben sivalkodik meg rugkapál,vagy pofánver.Az inkább égő meg lelombozó sztem,minthogy élvezni tudnám.

Dehát beteg állatok vannak nyilván,azt nem tagadom.

2022. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert rendkivűl élvezetes megtapizni valakit.
2022. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van abban valami fejedelmi érzés, hogy bármilyen nőhöz hozzányúlhatsz, ahogy csak akarsz. Nekem nem kellett random lányokat fogdosni, mert elég jól ment a csajozás fiatalkoromban, de amikor először érsz egy nőhöz, az baromi jó érzés fiatalon... átlépsz egy határt, ami mámorító
2022. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!