Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem egy hete nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy hete nagyon kíván, több év szünet után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A férjem kb. egy hete olyan szenvedélyesen néz rám és csókol mint a kapcsolatunk hajnalán. Simogat, markolgat, csapdossa a fenekem és magához húz és állandóan merevedése van. Pedig már évek óta nem érdeklődik irántam és a szexuális életünk is nagyjából havonta 1-2 alkalomra korlátozódott, szinte ugyanolyan pózok és koreográfia szerint, max fél óra, kis francia és misszionárius...

Na pár napja, mint régen 1-1,5 órás szex, póz váltogatás, 69, mellszex, minden ami évek óta nem volt.


A barátnőm azt mondja, biztos kidobta a szeretője, de én tuti biztos vagyok, hogy soha nem csalt meg. A cslád, a gyerek a mindene, dolgozik mint a güzü a gyerkért és értem.

13 éve vagyunk eggyütt, van egy gyerekünk és 6 éve vagyunk házasok.

35L, 36F



2022. jún. 26. 12:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%

EZ miért baj?

Örülj neki és tedd oda magad , ne legyél depressziós mert megint vissza estek oda.

2022. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után ellaposodik a kapcsolat. Van egy szikra, ami ismét lángra gyújtja a szenvedély tüzét. Használd ki az alkalmat, kedveskedj neki, mint az elején. Szánjatok egymásra több időt! Hódítsátok meg újra egymást. Hidd el, tudom miről beszélek. Ha kell tanács, vagy kérdésed lenne, írj nyugodtan. Sok sikert kívánok nektek, hogy újra boldogok legyetek együtt! F
2022. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű hogy nincs másik fél?
2022. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
87%
Prostizott..
2022. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
84%
Biztos megcsalt
2022. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
79%
2-es vagyok. Nem kell ahhoz másik fél, hogy ellaposodjon a kapcsolat, megszokássá válljanak a mindennapok. Fáradt mindenki, ahogy írja a kérdező, rengeteget dolgozik a férje. Szinte észre se veszed, de a heti 2-3 szeretkezésből lesz, havi 1-2. Egyszer csak kapcsol az ember, hogy ez így nem jó, rövid az élet, ott van a szép felesége, Ő meg nem foglalkozik vele eleget. Azt tartom valószínűnek, hogy most kapcsolt a férjed kedves kérdező, hogy több szeretetre, gyengédségre és odafigyelésre van szükség a kapcsolatotokban. Legyetek boldogok! Tiszta szívemből kívánom!
2022. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
#1-es nem baj... sőt, csak furcsa. Illetve azt nem tudom, honnan veszed, hogy depressziós vagyok... soha nem voltam és még csak negatív sem vagyok, hanem optimista és általában jókedvű, derűlátó
2022. jún. 26. 13:25
 8/66 A kérdező kommentje:
3-as, igen egyértelmű. Nem az a csalfa típus. Elég régi váságú... Pl. amikor összeházasodtunk közölte, hogy csak akkor megy bele ebbe az egészbe, ha tudomásul veszem, hogy ő egy életre választott engem és nem szabadul tőlem amíg valamelyikünk meg nem hal és nincs megcsalás, félre nézés, flörtike se nekem, se neki.
2022. jún. 26. 13:29
 9/66 anonim ***** válasza:
74%
Akkor miert nem dugott meg rendesen? Gondolom nem ultel le vele megbeszelni
2022. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
#4 biztos nem. Feltűnne, ha prostizna a bankszámlán...épen kijövünk a fizuból és közös számla, kártyát használunk mindenhol... feltűnne ha kivenne egy nagyobb összeget, mert készpénzt csak a piacos vásárlásra szoktunk felvenni havi 5-10 ezret, amit közösen költünk el.
2022. jún. 26. 13:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!