Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz lányt mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz lányt mennyi idő után lehet megkérni, hogy verje ki és milyen gyakran lehet megkérni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat, elsősorban lányoktól. Akár privátban. Köszi!

2022. jún. 26. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinél más és függ s korától is.
2022. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párod olyan 2-3 hónap után sort lehet keríteni a pettingre ha te is viszonzod neki. Ha nem a párod akkor én még pofán is vernélek ha ilyet kérnél😅😅
2022. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha magától nem csinálja, illetve te sem csinálod neki, akkor nehogymár kérvényt írjál ez ügyben
2022. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Vagy a 18. percben kell, vagy a 6. randin. Egy napoal sem később, vagy hamarabb!
2022. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
A legjobb ha a randi előtt elkéred tőle a protokollt! És aszerint jársz el!
2022. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Az én bnöm szűz, de még a füvet is alig akarja lenyírni nálunk. Szóval bro nagyon egyénfüggő.
2022. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-3.hónapban már jönni fog magától, ahogy kialakul majd köztetek az intimitás szép lassan.

Ez is jönni fog ne aggódj.

De persze csak fokozatosan!

Először csak ruhán keresztül tapi, majd benyúlhatsz a pólója, melltartója alá.

Majd a bugyijába stb stb.

Sok szerencsét, csak óvatosan, szeliden és bátran💪

2022. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Egy szűz lánnyal eleinte amúgy is csak pacsmagolás van. Ahogy haladtok a tananyagg úgy egyre több mindenben részt venni.
2022. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén nem értem, hogy aki ennyire nem mer megbeszélni semmit a párjával, az egyáltalán minek randizik... Nagyon gyerekes.
2022. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező!

Ugye még te sem voltál soha nővel?

Vagy ha igen, az fizetős volt!?...

Felháborító a kérdésed, mint más megannyi kérdés, illetve a válaszok is legtöbbször!


-Szia! Lukrécia! Már 13,5 órája (hete; hónapja;) járunk együtt? Nem vernéd ki a cerkámat?

Te így közelednél egy nőhöz? Inkább bele se kezdj!

2022. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!