Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon bunkóság megkérni arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkóság megkérni arra hogy ellenőrizze hogy kiszakadt-e a gumi?

Figyelt kérdés

Első közös együtt letunket tervezzük, és persze hogy alap a védekezés. Viszont mivel nem szeretnék balesetet így nekem az megnyugtato lenne ha aktus után ellenőrizné hogy minden rendben maradt-e (enged bele vizet)

Ez zokon eshet neki ha így mondom neki hogy légyszíves majd utána ellenőrizd nem-e szakadt/lyukadt ki a gumi?



2018. júl. 22. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Belédélvez gumiban, kihúzza majd a telilőtt kotonba töltsön vizet, hogy jó e?


Ha kiszakadt és úgy élvezett el azt éreznéd te magad is...

2018. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, ellenőrizd le te. De teljesen felesleges. Ha kiszakad, az fel fog tűnni vizezés nélkül is.
2018. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy más hogy szokta, de én magamtól ellenőrzöm mindig, még ha nem is kérik. Igaz nem úgy, hogy teliengedem vízzel, hanem ahogy megkötöm a végét előtte végigfeszítem a benne lévő anyaggal, hogy nem-e véletlen.

Ha tartós kapcsolatról van szó, akkor nem ciki szerintem. Viszont aztán majdhogynem haszontalan, hiszen ha húzza ki a hüvelyedből látszik rajta, hogy kiszakadt-e vagy sem, és akkor úgy is késő már, mehetsz esemény utániért vagy csak ezzel a tudattal fekszel le aludni.

2018. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha simán ellenőrzitek aktus után. Én mindig megnyomkodom, a végébe szorítom a cuccot, akkor látom, hogy szivárog -e.
2018. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bizalmas kapcsolatotok lehet,ha a dugást már szervezitek,de erre nem mered megkérni.
2018. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, de ahogy előttem is írták felesleges. Ritka, hogy a rendesen felhúzott gumi elszakad, de ha igen, akkor nem egyetlen szabad szemmel láthatatlan lyukacska keletkezik rajta, hanem egy szép nagy repedés, amit nem tudsz nem észrevenni. Feltűnne, miután leveszi, hogy folyik belőle. De ha ennyire aggódsz, tölts bele vizet te, akkor a saját szemeddel is láthatod, hogy semmi gond és egy-két alkalom után megnyugszol.
2018. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem kell parázni tőle, a volt fiúmmal kb. 200 alkalomból egyetlen egyszer szakadt ki a gumi és rendesen hallani lehetett ahogy elpattanik bennem.
2018. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindig lehet észrevenni, hogy szakadt a gumi mi már jártunk így h csak a végén vettük észre, de én mindig felfujom a gumit mint egy lufit úgy ellenőrzöm h nem e szakadt :D
2018. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 23. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!