Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legjobb szexélményed?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 23:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Amikor Virág leszopott
2022. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
MDMA hatása alatt voltunk és életemben először normális, gátlásoktól és PTSD-től mentes embernek éreztem magamat. Nem volt benne semmi extra (az eufórián felül), olyan volt, mint másoknak bármelyik átlagos szexe.
2022. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Nos merő véletlen, hogy a legjobb szexélményem nem pasival volt hanem simán maszturbáció alatt eljutottam a spriccelős és g pontos orgazmusig
2022. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%
#2 ha felsorolodxaz egész ABC-t, akkor sem értjük, mi a lényeg.
2022. jún. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
4es, attol hogy te nem erted, nem jelenti azt hogy mas sem. Raadasul amit leirt osszessegeben igencsak szomoru tortenet, jobb neha csendben maradni es tovabbgorgetni. Kitartas 2es, azert az mdmat ne vidd tulzasba :)
2022. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
57%

#4: Szerintem te jártál volna jobban, ha csöndben maradsz. :D Attól még, hogy te nem érted, és még arra se vetted a fáradtságot, hogy mielőtt nekiállsz kötekedni, legalább a Goggle-ben rákeress, attól még mások értik. Szerinted komolyan random betűket soroltam föl? 😂


#5: Köszönöm. :) Áhh, sajnos nem tudok szerezni azóta se, egyszerűen nincs ilyen ismerősöm, aki ezzel foglalkozna, pedig néha-néha adnám. :/

2022. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Páromat megleptem egyszer egy barátnőmmel, dominásat játszotttunk. Nagyon intenzìv volt. N
2022. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Egy iskolai táborban egy barátom nagyon keményen megdugott és jó sokáig tartott. Igazán ledominált pedig nem néztem volna ki belőle
2022. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
Gimiben a külön angol tanárommal amikor először lefeküdtünk 1 év után, már nagyon kívántam. Nagyon szép nő volt akkor 38 éves.
2022. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
60%
Most engem miért kell lepontozni, amikor ugyanazt írtam, mint az előttem szóló, csak én magamat védtem meg?
2022. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!