Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan döntsek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Van egy jól működő párkapcsolatom. A párom nem szereti ha nyalják, nem igényli. Én viszont rettenetesen szerretek puncit és popsit nyalni. Már 4 éve nem nyalakodtam. Szinte elvonási tüneteim vannak. Bonyolult érzelmi kapcsolatba nem szeretnék keveredni senkivel csak azért, hogy a vágyaimat kielégítsem. Korábban volt egy lány, akivel néha találkoztam, neki is párkapcsolata volt, támogattam is. Mit tegyek? A páromat elhagyni nem akarom, de az életemet sem tudom elképzelni nyalás nélkül.

2022. jún. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem emberek mierr vannak egyutt szexualisan nem passzolo emberrel N
2022. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Udv a klubban! :) En is hasonlo cipoben jarok, csak nekunk 8 eve tart a kapcsolatunk, es en ezt a problemat megbeszeltem a parommal is. Ot ez annyira nem vonzza, hogy inkabb nyitotta tettuk a kapcsolatunkat, es szemethuny a kilengeseim miatt. Ha Neki lenne egy masik felre igenye, en is megengedo lennek Vele szemben, de idaig ezt nem jelezte, viszont O meg van elegedve a szexualis eletunkel, en mar kevesbe. Nalunk amugy nem csak a nyalas hianya volt a problema, de az volt az egyik fo szempont.
2022. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már ilyen gyökerek. Mégis mi a fontosabb, ezt ki más tudná eldönteni helyetted???!! Hagyd el, basszus, ha ez neked annyira hiányzik.
2022. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez van ha két ember szexuálisan nem illik össze - megszokásból, a döntés felvállalása miatti félelemből, a gyerekek, közös vagyon stb. miatt beleragad egy kapcsolata és közben elkezd félrekúrni.

Neked kell dönteni hogyan tovább. Élsz kettős életet vagy lezárod és keresel olyan partnert akivel az ágyban is összepasszoltok. Ha még nincs gyerek akkor az utóbbit választanám a helyedben.

2022. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod nem működik jól - egy nagyon fontos alappillére hiányzik, a kielégítő szexuális élet!
2022. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb elhangzottak a megoldasi lehetosegek:


1. Elhagyod

2. Kielegited massal a vagyaidat


Dontened az alapjan erdemes, hogy az elet tobbi terulete mennyire passzol.

2022. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember! Ez nem párkapcsolat! Itt semmit sem kéne tennie csak hagynia! Gondolom más téren ahol meg kell mozdulni milyen kretén lehet!
2022. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!