Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik srác mellett döntsek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srác mellett döntsek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrég óta randizgatunk egy sráccal, de igazából már most bizonytalan vagyok az egészben. :(

Nagyon vonzódom hozzá, imádom a személyiségét is, stb, és úgy érzem, ő is így van ezzel, viszont olyan típus, amit nehezen tudok tolerálni, eltűnik néha pl, sokkal kevésbé bújós meg ilyesmi, mint én, nem igényel annyi kommunikációt, stb, éppen emiatt pedig nem tudom eldönteni, hogy tulajdonképpen mit is akar.


Közben meg van egy srác, akinek nagyon bejövok, ő is nekem, de ez csak fizikai vonzalom, személyisegre egyáltalán nem az esetem, és ő is csak szexet akár.

Viszont így nem akarok semmit, hogy most nem tudom, mi van a másik sráccal.

Mert az van bennem, hogy ha csak simán szex lenne valakivel, akkor sokkal nyugodtabb lennék, mert nem is várnék tőle semmi többet. Ez a jelenlegi bizonytalansag megorjit.


Szerintetek mit tegyek?

Nyilván sokkal jobban örülnék az első srácnak, de nem tudom, érdemes - e veszodni vele.


2020. febr. 7. 10:27
 1/9 kisördög1 ***** válasza:

Menj el azzal akit hosszútávon nem bírsz,de vonzó, ő úgyis hamar dobni fog, aztán majd vigasztalódsz annál aki bármire képes érted..vagy találsz egy olyat akiben mindkettő megvan.

Ha csak simán szex kell arra bármikor találsz...

2020. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az nem opció hogy hagyod mindkettőt...

Én olyan srác vagyok akinek szüksége van az ölelésre, bújásra, kézfogásra, beszélgetésre én sem tudnám elképzelni az első sráchoz hasonló csajjal.

A másodikból meg szerintem csak szexkapcsolat lenne, te tudod hogy az szerinted elfogadható-e.

2020. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 October15 ***** válasza:

A másodikkal nyilván ne kezdj semmit ha 1x nem szimpatikus. :D Gondolom az első srác is tetszik mert egyéb esetben nyilván nem randiznátok. Következésképpen ha csak szex lesz belőle vele se jársz rosszul nem? :D + Mellé legalább még szimpatikus is.


Nem feltétlenül azért nem igényli a srác a bújást / beszélgetést stb mert csak szexben gondolkodik. Van egy olyan fogalom hogy "szeretetnyelv" a lényege hogy te milyen helyzetekben érzed hogy a másik törődik veled. Ha jól emlékszek 5 van belőle: ajándékozás, elismerés, szívességek, érintés és végül "minőségi időtöltés".

Te nyilván az utóbbi kettőt tartod fontosnak, sanszosan elég erősen az érintés vezet. :D


Az én esetemben pl toronymagasan a "minőségi időtöltés" vezet míg pont az érintés kullog a lista végén.


Szóval visszatérve az elmélethez: Lehet hogy szimplán a "szeretetnyelvetek" nem egyezik magyarán ő az 5 közül mást tart fontosnak és az emberek általában a sajátjuk szerint igyekeznek kifejezni a szeretetüket / érdeklődésüket. Ha a fentebbiek közül van vmi amit gyakrabban csinál mint pl az érintést akkor sanszosan ő azt szereti.


Mióta randiztok? Mert igazából az is lehet hogy szimplán korainak gondolja azt hogy non-stop egymás "nyakán lógjatok".

2020. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már tudom a döntésedet. Akkor elárulom Neked, az egyes fiúval fogsz dugni... De hosszabb távon nem fog működni a dolog.
2020. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"eltűnik néha pl, sokkal kevésbé bújós meg ilyesmi, mint én, nem igényel annyi kommunikációt" -> csaja van.
2020. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az első sráccal volt már szex.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 7. 12:04
 7/9 A kérdező kommentje:
2: Igazából azért nem akarom hagyni mindkettőt, mert már egy éve szingli vagyok, és annyira ritkán jön be valaki, még külsőre is, és amúgy meg imádom a szexet, és az nagyon hiányozna, ha megint nem lenne lehet hónapokig.
2020. febr. 7. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy látom egyikkel sem akarsz komoly kapcsolatot, mert elsőnek vannak hiányosságai ami miatt nem látod komolynak, de mégis van vonzódás, a másik meg csak fizikai, semmi több.


Nem tudom miért parázol akkor ennyire a kérdésen, amikor egyik srác sem lesz életed szerelme.

2020. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alapján kene dönts, hogy komoly, stabil kapcsolatot akarsz, ahol nem a szex a minden, vagy csak jókat dugni, élvezni még az életet? Az 1es srácnak biztos szarul fog esni, hogy a kettessel dugsz inkább, öt meg lerázod, de mi visszahúzódóbb fiúk már megszoktuk ezt.
2020. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!