Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kor felett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor felett már inkább hasznos, mint káros elmenni egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a húszas évei elején még valaki nagyon vágyhat arra, hogy szerelmes legyen és a barátnőjével együtt érzelmekkel fűzve éljen szexuális életet. Ilyenkor ha elmegy prostihoz lehet elveszti az előbbi élmény szépségét, mert az ideáljai sérülnek.

De ha a húszas évek második felére sem jön össze egy párkapcsolat, akkor már lehet hasznos, ha elmegy egy örömlányhoz és legalább lesz tapasztalata milyen érzés egy nő testi közelsége. Talán még segít is leküzdeni a gátlásait és jobb lesz utána az ismerkedésben, de ha nem akkor sem veszt semmit, ilyenkorra már az álmodozások kora lejárt, az éteri szerelem nem jön el, de legalább az érzéki öröm igen.

Szóval mondjuk 25 felett szerintem már több a pozitívum, mint a negatívum, nyilván nem kell kiírni Facebook-ra vagy hasonló és a barátnő dologra való gyúrás is mehet párhuzamosan.



2022. jún. 29. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Tökmindegy hány évesen mész prostihoz, csak egy valakinek van belőle haszna, méghozzá a prostinak.
2022. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
23
2022. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

40 évesen is vágysz arra hogy megértő, szerető társad legyen akkor is ha már 500 nőt megdugtál.

Ha te úgy érzed hogy a gátlásaid leküzdésében segíteni tud a prosti akkor menj. Ha viszont csak mélyíti a szorongásaid akkor meg ne - neked kell döntened.

2022. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem lesz jobb attol az ismerkedés.
2022. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

AZ mindenképpen inkább káros. Mit mondasz majd a párodnak, hogy kivel feküdtél le előtte? Lehet, dobni fog miatta.

És amúgy tényleg rossz képet alakíthat ki az emberben a prostival való szex, mert neki csak egy futószalagon van egy a sok közül, és nem azért csinálja, mert élvezi, hanem a pénzért.

2022. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 16..17 éves korom óta járkálok.

Ma 43 vagyok. Akkor még újság volt kép nélkül az izgalmasabbá tette,:-)

2022. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gábor19... ***** válasza:
100%
25
2022. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat szempontjàból megéri elmenni ha még nem voltàl nővel és 25 körül vagy, csak hogy tudd milyen.. Ha esetleg a jövőben lesz csajod és ràkérdez akkor mondhatod hogy volt egy pàr alkalmi kapcsolatod a "bulizós" korszakodban és rövidre is zàrtad.Amúgy a félénkséget gàtlàsokat a prosti sem fogja javìtani sajàt tapasztalat..Volt rendes kapcsolatom és voltam prostival is ,de csajozàsban azóta sem vagyok jó. Ez egy készség amit fejleszteni kell ehhez nem feltétlenül szükséges fizetős csaj. 28/f
2022. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
En 18 evesen azonnal mentem, nem bírtam tovább várni. Nem ántam meg, rengeteget tanultam magamról, a testemről, es a szexualitásról, az onbizalmam is nőtt valamennyit, még ha nem is eleget. 18/F
2022. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
*19
2022. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!