Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttátok már hugotokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok már hugotokat, nővéreteket meztelenül? Mit váltott ki belőletek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg fordítva h öcséteket, bátyátokat?
2022. jún. 30. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Láttam. Nővért.
2022. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Növéremet rengetegszer. Amikor kicsik voltunk az teljesen természetes volt. Amikor meg már érdekelt, nem mutogatta magát sajnos. (Néha azért sikerült megkukkolni:-) A kiváltott reakciorol inkább semmit!!!)
2022. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Lány vagyok, noveremet sokszor, egyikünk se prűd ilyen tekintetben, sőt fesztiválon furodtunk is együtt hogy gyorsabb legyen kevesebb sorban állással. Batyamat nyilván nem, az kellemetlenebb lenne mind a kettőnknek.
2022. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Láttam nem is egyszer. Semmit nem vált ki mert nem vagyok aberrált szerencsére. Ha nem vagy az akkor az agyad tudat alatt is tudja hogy közeli családtaggal nagyon nem érdemes gyereket csinálni. Ez alap biológia. Éppen ezért van benned egy biológia block jó esetben ami megakadályozza hogy anyádra vagy lány tesódra felizgulj.
2022. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen majdnem olyan merevedésem van, mint amikor anyukámat nézem.
2022. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mostoha öcsémet igen. Semmi különöst nem váltott ki, legfeljebb kíváncsiságot.
2022. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Közös szobánk van, úgyhogy rengetegszer, igen. Nem kell túlgondolni, nincs ebben semmi.
2022. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nővéremet párszor meglestem már zuhanyozás közben. Belőle semmit sem váltott ki, mert fogalma sincs, hogy láttam már meztelenül. Nálam merevedést váltott ki.
2022. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van egy lány ikertesóm. Nem vagyunk szégyenlősek, teljessen természetes ha egymást meztelenül látjuk.
2022. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem mostanában azzal szokott jönni az öcsém, mi lenne ha ugyanúgy levetkőznénk egymás előtt, mint régen.
2022. júl. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!