Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok zavar ha a pasid a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavar ha a pasid a zuhanyzóban veri ki ?

Figyelt kérdés

Ott ahol előtte/utána te fürdesz.

Nyitottál rá párodra közben?


2022. jún. 30. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen zavarna.

Nem kell titokban csinálnia.

Ha erre vágyik legalább előttem csinálja.

Úgy nem zavarna

2022. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Miért akarná valaki a barátnője nélkül kicsapni?
2022. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen, hogy rajtakaptam volna, de nem zavarna. Egyébként is szoktunk egymással játszani a zuhanyzóban.
2022. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2022. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes maga után kitakarítani a zuhanykabint, akkor nyugodtan…
2022. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen zavar. Ne verje,kiverem én neki ha megérdemli.
2022. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Már megint az elemi ösztönök... az állatiasság... mi, akik kiemelkedtünk az állatvilágból, állandóan reprezentálnunk kell mindenáron, hogy ugyanúgy ösztönlények vagyunk? Amikor vannak közöttünk professzorok, olyanok, akik kutatási eredményeikkel lettek híresek, és ezzel akarnak érvényesülni, új dolgokat alkotnak, építik a világot, jobbá teszik a társadalmat, különböző kutatásokat végeznek annak érdekében, hogy az emberiség helyzetén javítsanak, erre mi van? Hát ez..... emberi ösztönök... ahelyett, hogy képezné magàt mindenki, hogy valami hasznosat tegyen a társadalomért, építse azt. Elemi ösztönök eluralkodása a józan ész felett, ez nem jó jel az emberiségre nézve.
2022. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi zavaró.
2022. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked nem zavaró, hogy az állatiasság és az ösztönök uralkodnak el a józan ész felett, akkor oké. Szerintem minimum problémás. Persze valamennyi ösztön van bennünk, csak ezt ennyire nem kell hagyni eluralkodni, vagy legalább nem beszélni erről, a négy fal közt csinálja magának.
2022. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem értem, hogy akit zavar a szexualitás, az miért keresi fel ezt a kategóriát. Mire számít itt?
2022. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!