Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a porszívóval maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a porszívóval maszturbálni?

Figyelt kérdés

Ezeken a meleg nyári napokon kicsit kanosabb az ember a kelleténél ezért gondoltam kipróbálom a lehetetlent! :D

Ki volt már hasonló helyzetben, várom a történeteket :)



2022. júl. 1. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon jó, de egy autó kipufogója sokall jobb.
2022. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

#11

Próbáltam de nagyon megégette a makkom.

2022. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Probaltam. Erdekes de nem lenyugozo. Figyelni kell, hogy ne legyen tul eros.
2022. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Újabb porszívóval gatya nélkül ki ne próbáld, letépi a pöcsöd 😃


Régi gyengébb rakéta porszívóval egész kellemes élmény boxerenl v vékony rövidgatyán keresztül, főleg, hogy azon tudtad váltogatni a szívás/fújást. Unokatesómmal próbálgattuk ínségesebb időkben, kreatív az ember...

2022. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Gatya nélkül próbáltam pár évvel ezelőtt, de hirtelen annyira megdagadt, hogy beleszorult majdnem a csőbe... ettől anno nyilván megijedtem, és ki is kapcsoltam a gépet...nem jó emlék, bár nagyon izgató volt az érzés, amit okozott. Viszont mivel vastagabb típus vagyok, ezért nem kockáztatom, hogy bele szoruljak mereven.

30/F

2022. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon jó bele is élvezek
2022. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Totál szívás
2022. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Isteni jó! Gyengébb fokozaton kell, rezeg a csőben a kígyó mint a zászló a szélben. Óriási élvezet, üvölt az ember a gyönyörtől! Aztán liheg mint egy maratoni futás után, jól átmozgatja a testet.
2022. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!