Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha egy lany ugy "flortol", hogy szurkalodik/beszologat a pasinak?

Figyelt kérdés
Nem annyira, hogy tenylegesen serto legyen, hanem viccesen, de azert nem kedveskedes.
2022. júl. 1. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát bro' akkor miért nem veszed fel a kesztyűt? Ha tökös vagy akkor megugrod a lécet és nem bunkón, de tudod kezelni a szitut úgy hogy lássa a csaj nem egy nyúlbéla vagy. Ha ez nincs meg akkor meg sem így, sem úgy nem fogsz összejönni a csajjal.
2022. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Ha akarsz magadnak ilyen lányt, mert ugye később is ez lesz a módszere.
2022. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "bro'".

Magamon vettem ezt eszre, hogy igy probalok (lehet tudatalatt) kozeledni masokhoz, hogy ugratom, es nem feltetlen ugy hogy kedveskedek, hanem szivatom valamivel.

Es nem, nem vagyok egy domina akarmi, mielott jonnenek ezek a privatok. Ne irjatok semmilyet ha nem muszaj:)

2022. júl. 1. 18:49
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Te így szondáztatsz. Nincs ezzel baj. :)


F

2022. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted?:D
2022. júl. 1. 18:51
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Így próbálod meg felmérni az adott partnerben rejlő potenciált, hogy alkalmas társ lenne e számodra.


#4

2022. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyen vagyok. Sajnos azt tapasztaltam, hogy a legtöbben besértődnek. Pedig tényleg csak odaszúrásokról van szó, nem konkrét beszólásokról. Mivel én is ilyen vagyok ezért engem nem zavarna ha ilyen lánnyal találkoznék. F
2022. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Roppant izgató. Tetszik ha valaki szellemi párbajra hív. Ráadásul imádok egy brat típusú lányt megbüntizni, bdsm light.
2022. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Mondom: ezzel az a probléma, hogy később is ez lesz, mert csak ezt a módszert ismered.

Nem túl jó tulajdonság.

A többi tulajdonságod milyen?

2022. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
"Húdeelkapomegyszer..." :)
2022. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!