Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szurkálódik néha....

Anyukám szurkálódik néha. Miért nem akad le a témáról?

Figyelt kérdés

Korábban szóba került, hogy majd nem akarok párkapcsolatosdit játszani gimiben, mert szerintem bőven elég érett felnőttként. Nem hiányzik, hogy könnyen kapható szajhának tűnjek, ráadásul távol álljon tőlem, hogy amíg nincs legalább érettségim, engem lekössön valami szoknyavadász pávagyerek.


Anya mindig piszkál, ha bármi, aminek köze van az ilyesmihez, szóba kerül. De nem durván, csak engem az is bánt. Most akkor én lennék a degenerált, hogy előre tervezek, és egyelőre a megélhetés az első?


14/l



2017. júl. 26. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Bexarok😂😂😂 neki a megélhetés az első

Inkább menj aludni kisdrágám

2017. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Na most már az is baj, hogyha egy tini lány így gondolkodik?! :) Persze, nincs rá garancia, hogy 16 évesen nem fog szerelembe esni, de nekem szimpatikus a csajszi, hogy így gondolkodik! Olyan célratörő, és ez egy nagyon pozitív dolog!


Kérdező, drágám! Ha ilyent elmertél anyukádnak mondani, akkor ahhoz is van benned bátorság, hogy leállítsd a témáról! :) Mondd el neki finoman, nyugodtan, hogy nagyon szereted őt, tök jó vele beszélgetni, de legyen szívesen jobban odafigyelni magára, mert téged bánt, hogy ilyeneket mond.

2017. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd meg neki hogy neked ez rosszul esik és ne szurkálódjon. Majd ha neked igényed lesz rá úgyis lesz párkapcsolatod addig meg felesleges is szóba hoznia.
2017. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Eloszor kezdeném a margóra: az díjazandó, hogy 14 évesen nem fekszel ossze minden jott ment fiúval. Ami a véleményedet illeti, az alapjában véve jó. De talán nagyon szigoru. Nem kell 14 évesen tényleg megadni magad minden srácnak, de attol ne zárkozz el, h gimiben harmadikban, negyedikben megtalál a diák szerelem. Akkor már nem 14 éves leszel. AZ még amugy is a jovo, majd ahogy teli az ido, ugy változhatsz te is.


Hogy elkeruld a "konfliktusokat" esetleg a kellemétlenségeket az anyuddal, akár másokkal ezzel a témával kapcsolatosan, elén csak annyit tenned, hogy ezt a véleményedet nem mondod el. Ha rákérdezned, hogy van e pasid, vagy szerelemes e vagy, vagy érdekel valaki, egyszeruen mond h nincs senki, nem érdekel senki. Ha tovább kérdeznek h miért, akkor csak válaszold azt, hogy így alakult egyenlore. Vagy hogy nem fogott még meg senki. Anyukádnak se említsd meg ilyen nyílt formában a véleményed és o is békén fog hagyni. Ez még nem hazugság, csak finomabban fogalmazás.


27F

UI egyenlore tanulj, szorakozz a barátokkal. Ha még nem kell pasi, hát ne legyen, majd eljon magátol az ido, amikor vonzodni kezdesz a fiuk iránt. :)

2017. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, nagyon segítőkészek vagytok!

A kedves elsőnek meg üzenem, hogy szakközépbe megyek, szóval igenis el kell kezdenem gondoskodni róla, hogy minden a lehető legjobban alakuljon. Ha itt elrontom, akkor fújhatom az álmom.

2017. júl. 26. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ott lehet a bibi, hogy anyud fiatalkorában még létezett az a kézenfogva járós, puszi, csók a maximum tini kapcsolat, ami ma már (legalábbis szóban ) ritkaság, mert mindenkinek többről "illik" beszámolni a kortársaknak.

Mondd el neki ezt, hogy a mai fiúk többsége tizenévesen a szex miatt hajt egy lányra, és ha megkapja odébb áll, ha meg nem akkor azért lép le. Te meg kihagynád ezt az ágymelegítő szerepet a magad életéből, és majd csak akkor szállsz be, ha a korodbeli tinik hormonjai lehiggadnak.

Szerintem anyudnak fogalma sincs a mai "divatos" magatartásról, meg a te érett gondolkodásodról. Szerintem, még nagyon kislánynak gondol. Tisztázd vele.

2017. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De tudja milyenek a tipikus mai tinik. Nem pontosan értettem mi baja van a nézeteimmel, de egyre világosabb, kösz még egyszer! Bár jobban átgondolva, ha ilyenekkel piszkál, akkor valami nagyon homályos lehet neki. Már van megoldásom, köszönöm!
2017. júl. 26. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!