Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden farokméretre és -formár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden farokméretre és -formára van egy tökéletes póz, amiben jól tudja küldeni, vagy van kifejezetten elátkozott alkotás?

Figyelt kérdés

Nekem pl. mivel felfelé merevedik, nagyon sokszor nehéz eltalálni a misszionáriust, szó szerint mindkét félnek helyezkednie kell, dőlésszög, minden számít. Legjobb amikor a földön térdelve tolom be úgy, hogy a nő az ágyban szélén fekszik, ez is afféle misszionárius, csak kissé látványosabb.

De el tudom képzelni, hogy másnak ennél is nehezebb.


2022. júl. 1. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés egyik felét talán értem, de a másikat nem: mi az az "elátkozott alkotás"?
2022. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy egyik póz se jó annak a faroktípusnak.
2022. júl. 5. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, pl. lehet olyan patológiás görbület egy péniszben, illetve mindig lehet egy nőnél olyan, hogy egy pénisz túl kicsi, vagy túl nagy ahhoz, hogy bárhogy is örömet okozzon. Ezt viszont inkább tudnám be egyéni preferenciának, amivel egy párkapcsolatban számolni kell, és akár véget is vethet annak.


Szerintem az esetek többségében megéri kísérletezni, mert van megoldás, még akár a bútorokat is ehhez igazítani. Nálunk van olyan póz, ahol alig érez valamit a feleségem, egy másik póznál meg túl mélyre megyek. Viszont van olyan is, hogy egy pozíció, ami legutóbb jó volt, az most nem.

2022. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!