Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik járnak rosszlányokhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik járnak rosszlányokhoz, azok a saját számukról hívják a lányokat, vagy külön tartanak fent erre az esetre egy mobilszámot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az egész rosszlányokos dologgal kapcsolatban, akik járnak, meg vagytok elégedve? Bármi negatív történt már veletek? 23 éves vagyok, többször szexeltem már, de ki akarom próbálni egy lánnyal a rosszlányokról, mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

2022. júl. 2. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajat szamrol.

De jol kell tudni valasztani 🤣

2022. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajátról hívom, sose volt probléma, pedig 12 éve járok.


Nem megyünk cigányhoz, ennyi a titok.

2022. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Saját számról. Hívd nyugodtan a sajátodról, nem kell erre külön számot fenntartani. A lányok diszkrétek, ez az ő érdekük is.
2022. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok fent erre külön mobilszámot. Mint ahogy a fodrászomhoz és az autószerelőmhöz se.


Igényes lányhoz kell menni, aki ellenőrzött fotókkal hirdet, engedi az értékeléseket, és lehetőleg van pár pozitív értékelése.

2022. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoljátok, hogy 23 évesen gáz elmenni szexelni?
2022. júl. 2. 16:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Miert lenne az?
2022. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem függ össze az életkorral.
2022. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi észrevételem van, hogy szerintem a 0-24-ben non stop elérhető lányokat érdemes kerülni. Képtelenség folyamatosan készenlétben lenni, és simán kifoghatod, hogy épp nagyon fáradt a hölgy, amikor vele vagy.
2022. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mobilt, kocsi kulcsot visztek fel magatokkal? Pénzből tudom, csak annyit, amennyit előtte lebeszélünk.
2022. júl. 2. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egyáltalán nem gáz. Kurvázáshoz csak akkor lehetsz túl fiatal, ha nem vagy még 18, túl öreg meg akkor, ha már nem tudsz életet csiholni a szerszámodba. :D
2022. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!