Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk /férfiak adnátok nyelvest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk /férfiak adnátok nyelvest olyan lánynak akit csunyanak láttok ?(teljes sztori lent)

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem valakivel és összejöttünk egy hónap után találkoztunk kb.3 szor mert utána külföldre kellet mennie dolgozni

Szerintetek ha nem tetszettem volna az első randin ott hagyott volna ?

Másfél órára lakik autóval

A találkozáson fogdosott es csókolt es kertem egy pólót tőle azt is elhozta de egy hónap utána szétmentünk mert össze jött az exevel állítólag kényszerből de miután szakított vele újból keresett de mostanság inkább csak erőlteti

Ha nem tetszettem volna neki akkor miért beszélt velem ( mondtam neki hogy nem fekszem le vele csak pár hónap után mert szűz vagyok mert kérdezte hogy mikor …)

Kb.80% ban pervi dolgokról beszéltünk


2022. júl. 3. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt a mondást, hogy “ha nincs ló, jó a szamár is”?

Értelmezd…

2022. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

akkor adnék, ha érdekel a lány. Nekem a csók fontos, hogy érdekeljen.

Amit írtál magadról, az tetszik, nekem bejönnél ;)


budapesti férfi

2022. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 én is így gondolom;((
2022. júl. 3. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én adnék, mert nem a külsőt tartom lényegesnek. Voltam már fülig szerelmes olyan lányba, aki elsőre nem is tetszett.

Viszont te neki csak dugásra kellesz.

2022. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%-ban kúrásról beszéltek, de szexelni nem akarsz vele, max. majd valamikor a távoli jövőben (vagy akkor sem). Ezt csak egy olyan férfi fogja végigcsinálni veled, aki vagy nagyon-nagyon szeret, vagy maga is hasonló cipőben jár, vagy nem normális. Valszeg erre a srácra egyik sem áll, hamar elege lett belőled. Persze azért még foglalkozik néha veled, ha más punci abszolút nincsen kilátásban.
2022. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a személyiség számit.
2022. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!