Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kedvelők, nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kedvelők, nálatok hogy szokott lezajlani a fétisetek kiélése?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdődik nálatok az előjáték? Az aktus során pontosan mit kedveltek és mit tesztek? Az utójáték miből áll?

2022. júl. 6. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahány cuckold kedvelő annyiféle szokás... Van ahol együtt fejezik be, közös szeretkezéssel, máshol a beszálló "komplett programot" kap. Egy valami fix csak: akkor járnak el helyesen ha előre megbeszélik, egyeztetik egymással ki mire vágyik és a közös játékszabályokat betartva élik meg.
2022. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Szívesen csatlakoznék cuckold pároshoz, ha valakiknek kell harmadik személy, írjon nyugodtan.


24f 191 cm

2022. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk nagyon változó. Függ attól, hogy hányan vagyunk, mennyi időt tudunk rászánni.De általában a pasi vagy pasik kezdenek, én csak később szállok be vagy egyáltalán nem. Egy kis orál mindig, szeretem, ha ilyenkor a pasi el is megy. Eztán kis játék a puncival, vagy anál tágítás, ilyesmi. A többi ezután alakul ki.


Orál, szex, anál alap, a többi jön magától mindig.

2022. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Oldrockboy ***** válasza:
77%
Remélem nekem egyszer lesz egy ilyen pàrom akivel cuklodot megélhetem...S nagyon tudnàm szeretni....ha rocker làny lenne az csak hab lenne a tortàra....
2022. júl. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előjáték úgy indul, hogy felváltva smárol velem meg a másikkal(vagy másokkal ha többen jönnek el) a barátnőm, aztán orálozik,

fontos hogy mindig velem kezdi aztán megy át a másikra. Utána én szigorúan csak nézhetem vagy kamerázhatom, nem érhetek hozzá, mások dugják. A végén azonban ki verhetem már az arcára én is.

2022. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!