Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányoknak ajánlatosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányoknak ajánlatosabb először popó lukba kérni,hogy nehogy valami baj legyen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A segg az fájdalmasabb mész mint a punci
2022. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Milyen bajra gondolsz pontosan?
2022. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Popsiba bele is lehet élvezni gumi nélkül, én azért csinálom így a pasikkal. Punci szexet még nem próbáltam, attól jobban tartok. Talán majd egyszer lesz olyan akivel oda is akarom
2022. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Milyen baj? Ha védekeztek megfelelően meg körültekintéssel akkor nem lehet terhes akár szűz volt előtted akár nem. De szerintem senki nem fogja előbb analba engedni mint normálisan szoval mindegy is.
2022. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Jahh mert az anál biztonságosabb... Nyilván körültekintéssel lehet az, de azért a higiénia mindig nagyobb kockázat
2022. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
hát nekem borzalmasan fájt és nem tágult a puncim sehogysem, síkosító sem segített, úgyhogy popsiba csináltuk először. Kb fél évig csak így dugtunk, közben csiklómat simogatta pasim. Most is jobban élvezem ha a popsimba engedi ki a spermát,ott dug meg, minthogy a puncimba. Hiába szedek fogamzásgátlót,jobban elengedem magam, jobban élvezem popsiba orgazmussal
2022. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom nagyon rá vagy kattanva a szűz lányok hátsójára 😂 Bro' azért szűz valaki még mert ad.1. nem találta meg azt akiben megbízna annyira hogy ágyba bújjon vele, ad.2. van még benne egy csipetnyi félsz a szexualitás területén. A kettőt ha összeadod nem túl szanszos hogy egyből s.ggbekiflivel akarja valaki a szexuális életét kezdeni - pláne nem vadidegennel.
2022. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Szeretnék egy ilyen lányt
2022. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Itt van a delikvens, aki a "popó luk" szavakra élvez...
2022. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!