Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfinak igazán tetszik egy kövér nő és szereti, élvezi a testét, nem csak elmegy, mert nincs jobb? (100 kiló felett gondolom)

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 21:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bbw imádó vagyok. Szívesen ismerkednek pajkos bbw ssbbw csajokkal :)
2022. júl. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van ilyen, hogy egy férfinak csak a kövér nők tetszenek, vékony nőkkel nem tud és nem is akar mit kezdeni. Én is ilyen vagyok, imádom a hájas csajokat, a rezgő feneküket, a lötyögős lógós pocijukat. Baromi nőies szerintem
2022. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már kövérebb nőkkel. Volt akivel nem volt jó, de volt akivel csodás volt. Nem ettől függ.
2022. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem pl nagyon bejön a nagyobb segg mell pocak comb meg a pufibb arc😍

22/f

2022. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 cseppszi ***** válasza:
100%
Nem igazán kiló függő, hogy kivel jó meg kivel nem. Ott van a személyiség , a szeretet, a vonzódás meg a sexuáélis töltöttség is. Párom 96 kiló és jól elvagyunk
2022. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. 21f
2022. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Persze, nekem rohadtul kövér nő a párom, legalább 160 kg. Élvezem vele a szexet. Sajnos más vonatkozásaiban messze nem olyan jó...

Kövér, sub nővel szívesen megismerkednék. 😜

2022. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó olvasni, hogy ennyi embernek tetszik. Köszi srácok, dobtatok az önbizalmamon😇
2022. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen.kifejezetten élvezem a nagy testét. Minden duci részét. Legszívesebben csak egész nap szexelnek és húsos bbw csajjal!
2022. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag vékonyabb pasiként csakis a teltebb,ducibb nők társaságát keresem,sexuálisan is csak ők tudnak felizgatni!


Vékony lány,nő nálam kizárt!!!


Imádom kényeztetni a ducibb testet, a nagy,de természetes ciciket,az sem baj,ha lógósabb,nagy popsi,finom pocika... Hmmm!


Sokkal szebbek,izgatóbbak a telt Hölgyek,s plussz,az ágyban is bevállalósabbak,odaadóbbak...


Egyszóval nagy pacsi az összes telt,duci nőnek!


Ha lenne ilyen nő,aki szivesen beszélgetne,ismerkedne velem priviben,kérek,írjon rám!!!

2022. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!