Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolom így? Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolom így? Tetszik egy srác....

Figyelt kérdés

20 éves vagyok nem volt meg kapcsolatom.

Voltam egy meccsen és megtetszett egy fiú, bekovettem instan ő is visszakovettem. Gondoltam jelzem hogy tetszik nekem és beszivezem az egyik képet, de sajnos nincs neki fent képe. Ráìrni meg nem tudom , felek. Az ilyen téren nagyon félős vagyok.

Valamikor eljutok addig hogy na lehet rairok, és akkor egyből már túl gondolom a dolgokat. Hogy majd beszélgetünk, talizni akar hogy mondom el a szüleimnek stbbb.

Én amúgy nem vagyok ez a bulizós típus, nem nagyon iszok alkoholt sem. Nagyon könnyen tulgonsolom a dolgokat. Pl tetszik ég fiú egyből belegondolok hogy milyen lenne vele egy kapcsolat és hasonlók.

Segítsetek miért érzek ilyeneket.


2022. márc. 7. 11:02
 1/2 anonim válasza:

Miért érzel ilyeneket?

Segítek neked.

Azért, mert nő vagy. Másrészt ezek normális érzések. Talán annyi javaslatom lenne, hogy ne interneten keresztül ismerkedj, hanem személyesen.

2022. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze személyesen egyszerűbb, viszont akiről írtam fiú, személyesen nem ismerem, viszont ez a fiú, nem csak a külseje hanem a szemelysege is megtetszett. Amilyen sportszerű volt, alázatos , amikor gólokat kaptak nem adta fel, biztatta a csapatarsait, nem az a menő focista aki azt hiszi magáról hogy ő a legjobb, és igen ezek a tulajdonsagai nagyon megtetszettek.
2022. márc. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!