Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemrégiben volt meg az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bás kérdése:

Nemrégiben volt meg az első két alkalmunk, de nekem nem állt fel annyira Ez probléma?

Figyelt kérdés

Én teljesen élveztem az egészet és imádom őt. Fel is izgultam! De alig valami... állt előtte jobban rá már. Őt sikerült kielégítenem remegésig, ő is próbálkozott és magát hibáztatja.

Ez így normális ugye?



2022. júl. 7. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális

Lehet be voltál stresszelve

2022. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak stresszeltél. Nincs ezzel semmi baj. Előfordul az ilyen az első alkalmaknál, de a későbbiekben már nem lesz ezzel baj. Sok sikert!
2022. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
VR Janit idézem: "Ez gond!"
2022. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk nem gond! A partnerednek már annál inkább!
2022. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl frankó dolog... a teljesítménykényszer miatti stressz a legnagyobb libidógyilkos, ez ütött be nálad! Szedd magad össze bro' fejben, old fel a parát mert ha szeret a csaj elfogadja x alkalommal, de a végtelenségig akkor sem.
2022. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen…. ez nem normális! Ne próbáld nyugtatni magad azzal, hogy a plötyi pötsöddel sokáig meg fogsz tartani egy nőt is
2022. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3 as XDDD

Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, és beszéltünk is már barátnővel róla. Dolgozunk majd rajta.

2022. júl. 8. 01:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor is normális, ha több hónapig tart. Gumiban csinálni különben is nehezebb jó gumi nélkül, mint natúr.
2022. júl. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szűz voltál még, úgy első szex, vagy csak a pároddal első?
2022. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9 es

Teljesen első szűz voltam.

2022. júl. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!