Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kellemetlen meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kellemetlen meztelen történeteitek vannak?

Figyelt kérdés

Akit érdekel az enyém az írjon privátba.

F/28



2022. júl. 10. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak egy van,falun laktunk és véletlenül a szomszéd, idősebb bácsinak nyitottam ajtót meztelenül.Előtte a barátom hívott,hogy mindjárt jön,én elmentem zuhanyozni,és hát nem ő jött meg...Égő volt,de elfelejtettük.
2022. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Durván eláztam, minden értelemben, aztán a mentőbe rakva egy szál f*szban kerültem.
2022. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Részegen fogadásból végigfutottam éjszaka Székesfehérvár egy nagyobb utcáján, majd beugrottam egy bokorba, mikor egy rendőrautó jött arra. Jól megszúrtam a tököm :)


Szerencsére ez még az okostelefonok és digitális fényképezők előtt volt.

2022. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Bevittek a rendőrök amikor meztelenül fürödtem a szökőkútban.
2022. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Egy disznóvágáson egymásnak estünk az egyik sráccal, akivel addig csak kerülgettük egymást. Valami sötét helyiség volt, muszáj volt ott és nem az egyik szobában, mert 4-6 személyes szobák voltak, és a srácnak ott volt a csaja is.

Én az asztalon voltam, majdnem teljesen meztelenül, a srácon nem volt póló, a nadrágja a bokáján, és őrülten kéjesen belefeledkeztünk a kefélésbe, amikor bejött egy pasas. Hirtelen megtorpant az ajtóban. Körbenézett, megköszörülte a torkát, majd bejött, kivett valamit az egyik szekrényből, mondta, hogy “további jó szórakozást” és távozott.

2022. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Osztálykiránduláson amikor este zuhanyoztam, benyitott a tusolóba egy ellenkező nemű osztálytárs.
2022. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban beteg voltam és nem mentem suliba. A szomszéd lány, aki egyben az osztálytársnőm is volt, tanítás után felhozta az aznapi leckét. Anyukám engedte be és felküldte a szobámba. Én viszont épp a fürdőszobában zuhanyoztam le a ragacsos izzadmányt amit láz okozott. Így nem halottam se a csengőt, se az osztálytársnőm érkezését. Az átizzad pizsamát a szennyesbe dobtam és meztelenül mentem vissza a szobámba, ahol addigra az osztálytársnőm várt rám. Hát az elég ciki volt előrángatni a fiókból egy alsógatyát és felkapni magamra.
2022. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nakedguy ***** válasza:
66%
Sziasztok! Nekem nagyon sok meztelen történetem van. Mondjuk számomra egyik sem kellemetlen/ kínos mert én nagyon laza/ bevállalós pasi vagyok. Sokszor sok helyen voltam már meztelenül. Izgalmas volt mindegyik. Napozni, erdőn- mezőn sétálni pl. meztelen szoktam. Forró nyári éjszakákon pedig….. minden ami csak belefér.
jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!