Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul kellene éreznem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene éreznem magam mert lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban annyi, hogy egy félévet külföldön töltök a tanulmányaim miatt. Elég korán megismertem itt egy srácot, és mivel jóba lettünk kialakult egyfajta szexkapcsolat vele. Ez tart április óta, viszont arra jöttem rá, hogy baromira egyoldalú a dolog, ezt meg is mondtam neki. Ő nagyon ritkan ad orált, viszont azt elvárja hogy én adjak neki, közbe ő összesen kétszer csinálta nekem.. közbe persze mindenre van magyarázat, most herpesze van, most a foga gyulladt be stb. Így mondtam neki hogy ebben a felállásban én se csinálom tovább, akkor se változtatott. Megbeszéltük még az elején hogy csak egymással szexelünk, de akkor még nem gondoltam hogy vele ilyen csapnivaló lesz. Folyamatosan lemondja a találkozókat mindenféle ürüggyel, de ha neki van kedve akkor érjek rá. Mindegy is, baromi toxikus a srác, örülök hogy csak ennyi közöm van hozzá.

Minden esetre most úgy alakult, hogy tegnap elmentem egy sráccal találkozni akit régebb óta ismerek, és végül nálam kötöttünk ki. Persze egyáltalán nem bánom, csak valahol úgy érzem nem vagyok őszinte a szexpartneremhez, de igazából nem igazán szolgált rá. :D



2022. júl. 11. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivel volt jobb a szex?
2022. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Csak szexpartner,ne zavarjon. Ő legalább kinyalt?
2022. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából mind a kettővel felejthetőnek érzem, de ennél a második srácnak legalább alap volt a kölcsönös orális szex
2022. júl. 11. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem valaszd a másodikat.
2022. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet később össze csiszolódtok.
2022. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Deff ***** válasza:
100%
Ha szexhaverrel nem jó a szex akkor még mi közöd hozzá? Legalább annyira becsüld magad hogy olyannal ne legyél akivel tudod hogy szar
2022. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van.
2022. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6. Egyetértek!


Egy nő sem érdemli meg hogy alá becsülje magát és másoknak hajtson fejet, főleg ilyen embereknek. :)

2022. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a masodiknal az elsot meg hagyjad
2022. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég azt kellett volna csinálnod, hogy a toxikus figurát hagyod a francba és olyannal jársz össze aki nem csak egy önző pöts! Egy pillanatig se érezd magad rosszul azért mert pattintottad azt aki nem figyel rád!
2022. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!