Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akik nem szeretnének gyereket! Mit csinálnátok, ha a barátnőtök csak így lenne hajlandó szexelni veletek?

Figyelt kérdés
Vagy gumival, vagy úgy, ha megcsináltatjátok a vazektómiát. Vagy nem lenne szex, de szájjal (vagy kézzel, ha azt valaki jobban szereti) rendszeresen kielégítene titeket (és nem várna viszonzást).

2022. júl. 11. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Gumit húznék
Bevállalnám a vazektómiát
Nem lenne szex, csak orál
Szakítanék
17 szavazat
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Semmit 2 évig sexeltem a barátnőmmel gumi nélkül még se lett terhes
2022. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval megerőszakolnád? Mert a lány nem szeretne gumi nélkül szexelni.
2022. júl. 11. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Akkor gumival, de nem értem a kérdésed? Ha a partnerem nem szed bogyót (vagy nem ismerem még annyira hogy mennyire megbízható) akkor felveszem a gumit és kész.
2022. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
95%
Ohh bocs félre olvastam akkor csinálnám gumiba
2022. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én alapból gumit húzok. A legbiztosabb fogamzásgátlási módszer, és nem is terheli feleslegesen senki szervezetét.
2022. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

"és nem várna viszonzást"

Ki az az idióta?

2022. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Én 🙃
2022. júl. 11. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Felőlem...
2022. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eddig is gumival dugtam, pont azért mert csak ebben bízok, pontosan hogy ne legyen gyerekem, így nem lenne nagy áldozat.

Amúgy maga az aktus nem ér annyit, hogy bármiféle művi beavatkozást is engedjek a szervezetemben véghez vinni.

F47

2022. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!