Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masztizva el tudok élvezni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztizva el tudok élvezni de a barátommal nem?

Figyelt kérdés
Masztizva megy a csikló és spriccelő orgazmus is, de amikor barátommal szexelek akkor nem. Mi lehet az oka?
2022. júl. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más az inger. Megszoktad a kezed
2022. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Párommal én is nehezebben megyek el. Nem tudom miért.
2022. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése. Csiklódat dörzsöld, mikor a pároddal vagy, navigáld mit / hogyan. Egy idő után sikerülni fog.
2022. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pár oka, úgymint

- A nők igen jelentős részének nincs hüvelyi orgazmusa bárhogy is erőlteted. Ha csak csiklóval tudsz elélvezni fogadd el. Nem tudok én sem spárgát csinálni, sem triplaszaltót mégis szeretek táncolni.

- A pasid még nem érzett rá mit hogy szeretsz a legjobban. Hát akkor mutasd meg neki, irányítsd!

- Nem tudod magad elengedni, túltságosan rágörcsölsz. Teljesítménykényszer alatti nyomásra nem fog menni!

- Pszichés ok... na ezt a távolból az MTA komplett kollégiuma nem mondaná meg mi a bibi.

2022. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Hogy tapasztalatlan kislány vagy. Egy tapasztalt, érett nő nem a pasit kínozza azzal a természetes jelenséggel, hogy nincs hüvelyi orgazmusa, hanem segít magán / magukon: simogatja magát szex közben. Én nem értem, hogy sok nő miért nem jut el erre a triviális megoldásra?
2022. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!