Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Subok, mi volt az amit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Subok, mi volt az amit az izgalom hevében készségel megtettetek, de utána nagyon szégyeltétek magatokat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen
2022. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
pisis dolgok, hányásig szopatás...
2022. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Székletevés
2022. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer volt egy domináns lány, neki volt egy straponja és használni akarta. 15 percem volt kitakarítani magam, utána ha kész vagyok, ha nem, elkezdte használni. Hát nem sikerült maradéktalanul. Rám parancsolt, hogy szopjak, nagyon nem akartam. Majd elkezdte tépni a hajam és kiabált velem, hogy szopjak. A számba vettem, nem volt durva azért. Ahogy ráncigálta a fejem kiabált velem, hogy ha valami rajta marad, az arcomba keni. Szerencsére tisztán vette ki a számból , de soha többet nem szeretném átélni.
2022. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Rendszerint van ilyen. Amikor szub lányokkal beszélgetek.

Van aki azért szégyelli mert Élvezte, de van aki saját maga előtt, ítéli el magát, miközben csak egy olyan dolgot tett, ami másnak teljesen hétköznapi.

Szívesen beszélgetek, és próbálok meg segíteni ilyen lányoknak.

2022. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Sok olyan lánnyal beszéltem, aki akarata ellenére belement - azt hitte, így kell, ha szereti, ha szerelmes, ha nem akarja elveszíteni.

Jó párnak sikerült segíteni azzal, hogy ebből a mérgezésből kilépjen. S megtanulja, mi az igazán jó a szexben ;)

Nyitott vagyok, ha valaki ír e miatt, még senkit nem zavartam el.

2022. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos fotók közzététele.
2022. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Kötözés, bilincs, seggnyalás, gumi nélküli szex, arcomra verte.
2022. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam lefotózni magamat olyan helyzetben, amilyenben nem kellett volna.
2022. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rólam is készült olyan kép, amit már bánok.
2022. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!