Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne felkeresni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felkeresni az exet? F

Figyelt kérdés
7 éve hogy kidobtam, nem a legszebb elválás volt, megvolt az okom rá, nem érzek iránta semmit. Nem akarnék tőle semmit csak egy vagy pár menetet, különösen tehetséges volt. Van itt aki hasonlóan tett, belement a másik akár ugyanúgy évek múltán? Jó döntésnek bizonyult vagy rossz ötlet volt?

2022. júl. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
sokat dugtam exekkel :D más nem volt jó ötlet N
2022. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén remélem, hogy a csajnak van annyi tartása, hogy irgalmatlanul pofánver.
2022. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ritka gyökér vagy.
2022. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ex valakivel jem szabad , mert abból csak a bonyodalom van.
2022. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 a csajnak nincs tartása, pont azért dobtam ki. Nemrég találkoztam egy sráccal akiről véletlen kiderült hogy utánam pár évvel neki is megvolt, és röhögve mesélte hogy még sok másnak is. Zseniálisak ezek a nagyokos kommentek.
2022. júl. 16. 01:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazi kreten vagy es meg fel vagy haborodva ha valaki megmondja? Lol :D
2022. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tisztázod vele, hogy csak szexet akarsz, és ő ebbe belemegy, miért ne? Ha viszont azon poénkodtatok az említett sráccal, hogy megszívattátok, szerelmet hazudtatok, és cserébe milyen "lelkes" volt, akkor sz.metek vagytok. Ha korrekt az ember, elmondja, mit akar, a másikon múlik, mit dönt.
2022. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!