Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekeléstől nektek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekeléstől nektek hány napig látszanak nyomok, és meddig érzitek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináltunk. (minden a szokásos volt) Már nem érzem, de még mindig látszik, pedig 5 napja! Általában 3 alatt teljesen elmúlik. Ülni max 1-2 napig kellemetlen, most sem volt máshogy. Miért lehet?

2022. júl. 16. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyunk idiotak hogy tartos nyoma legyen N
2022. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A véraláfutás nehezen fog felszívódni. Azt elbaxta aki fenekelt. A hajszálerek sérültek. Vegyetek kimondottan véraláfutásra krémet!
2022. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Erre találták ki a "nyolc napon túl gyógyuló" kifejezést. Pár hét múlva nem lesz semmi nyoma.
2022. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltètlen "idiòtasàg vagy balfaszsàg" nekem volt hogy ugyna az a làny ugyan azzal az erővel kapott kb ugyan annyit egyik alkalommal alig làtszott legközelebb napokig foltos maradt egy rèsz. Lehet jobban pörgött nagyobb volt a vèrnyomàsa vagy jobban feszítette a bőrt màs volt a pòz stb nagyon sok tènyezős a dolog
2022. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lovaglópálcával lettem elfenekelve kb 1 hét volt mire eltűnt. Ülni csak 2 napig volt kellemetlen
2022. júl. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg normálisnak számít ha több ütést kapsz pl egy helyre esetleg szabad tudni mennyit kaptál a fenekedre és mivel?
2022. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, hogy egy hétig is látszik. Érezni két-hârom napig szoktam, de ez nagyon jó, mert emlékeztet rá, hogy megszenvedtem érte. Imádom ezt a fajta érzêst, szívem szerint minden nap kikapnék valamiért. Pl egy hülye főnök miatt...
2022. júl. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
2-3 napig ülni is alig bírok, a legkisebb érintés is fáj. Ekkor szoktam megfogadni, hogy soha többé. A nyomok kb. egy hét alatt múlnak el teljesen. Eltelik 2-3 hét, ekkor már viszket a fenekem, már hívom a Tanárnőt, egyeztetve a következő verés idejét. Sokszor végiggondolom, egyáltalán kell ez nekem? Mire eljutnék a válaszig, már minden gátlást és szégyenérzést levetve vetkőzöm pucérra. Innen már nincs visszaút, közvetlenül a verés után csak zsibbad, semmit se érzek. 3-4 óra múlva elmúlik a zsibbadás, ekkor szenvedek a legjobban.
2022. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2, 3 napig ülni is fáj, alvás hason fekve. A nyomok egy hét után elmúlnak. (egyszer volt hogy tovább tartott, de akkor 25-öt kaptam mogyoróvesszővel)
2022. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kapsz amikor nem a mogyoròvessző csattot?
2022. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!