Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm erre izgul? Hol a határ?

Figyelt kérdés

Én is szeretek keményebben szexelni és ezzel nincs is baj, azonban a barátnőm még keményebben kéri.. beszélgettem vele erről. Kérdeztem tőle, hogy csak azért mondja mert pillanatnyilag fel van izgulva, vagy mert még annál is keményebben szeretné? És azt felelte, hogy nem csak az izgatja hogy olyankor keményen csinálom neki, hanem azt is szereti ha picikét fáj neki, pl erősebben csapok a fenekére, vagy ha szex után még hosszabb ideig sajog odalent.

Nekem úgy megmosolyogtatóan furcsa volt ez.. :D persze elfogadom, elvégre mind mások vagyunk, csak hát érdekes, hogy őt az izgatja (fájdalom) amit én nem szívesen okozok neki.. Bár már nagyjából felülkerekedtem ezen és végül is ha őt ez izgatja akkor megadom neki, mert miért ne.. csak egyre több és több kell neki.

Például néha szexelünk análisan és olyankor is gyorsan túl lenne az előjátékon és kéri, hogy tegyem be neki, mozogjak benne, mondta hogy okozzak neki fájdalmat nyugodtan, azt szeretné hogy minél szűkebbnek érezzem..

Aztán ott van a fenekelés.. amit egyre gyakrabban kér és mindig keményebben szeretné. Már felhozta azt is, hogy vehetnénk egy erre a célra készült pálcát.


Fiatal, 23 éves eddig két barátja volt rajtam kívül.



2018. aug. 14. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Fenekeléshez szedj csilántot!
2018. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Mázlista, örülj neki, hogy ilyen bevállalós. Hát szerintem szeret kísérletezgetni és ezért szereti feszegetni a határait. De hogy pontosan mikor fog leállni, mikor nem akar többet, ezt nem lehet tudni.
2018. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Normàlis, és szerencsés vagy.
2018. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Én is keményen szeretem, és a párom is, tény h van amikor fáj. Olyankor a punci befogadóképessége nem olyan. Viszont pár perc múlva bírom keményen, fájdalom nélkül. Nagyon jó. Utánna nekem a pocakom alja szokott sajogni. Elég erősen. Én sosem kértem, sosem beszéltünk erről, csak kialakult. Ő is élvezi,én meg pláne. Nem csinálu k belőle ügyet.:)
2018. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Őt ez elégíti ki, ez adja meg a biztonság érzetét. Amíg mindkettőtöknek kényelmes, addig semmi baj :) csak rátok tartozik az ami ott történik ;)
2018. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Semmi gond a keményebb szexszel, de azért az análnál érdemes vigyázni. Lehet, hogy ő azt szeretné, hogy fájjon és te vágd be neki, mikor még ki sem tágult, de ezzel akár kárt is tehetsz az ott lévő záróizomban. Ezt neki is be kellene látnia. A punci az más, oda mehet bármilyen keményen szerintem, ha valaki fel van izgulva, lesz nedvesség bőven. :)

N

2018. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

érdekesség képen próbáld ki a következő tesztet:


- Elsőnek szeretkezz vele úgy, ahogy neked jó, érzékien, kicsit ha kell vadíts be, de ahogy neked kellemes a tempó


- Másnap viszont menj át vadállatba, tépd le a ruháját, lökd az ágyra és adj neki annyira keményen amennyire csak bírsz, semmi előjáték, semmi kérdezgetés, bánj úgy vele, mintha megbüntetnéd


majd a végén hasonlítsd össze a kettő reakcióját. Melyik alkalommal élvezte jobban a lány, mikor volt orgazmusa, melyik volt nagyobb, ennek megfelelően melyiket élvezted te jobban

2018. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Mazoista

Én is szeretem a fenekelést

24N

2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Normális hát. Ma már nincs határ. Csak a normálisnak mondottan élők(szóval a beszűkült korlátoltak) meg a többiek.
2018. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
azta, hol találtad a csajod? nincs egy testvére? :D
2018. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!