Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megbírkózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbírkózni azzal hogy örökké szűz maradok?

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok, alacsony és pici a farkam.

2022. júl. 16. 13:38
1 2
 11/19 DanielC ***** válasza:
91%
Ha meg nem vagy 100 eves es müködik a farkad akkor menj el prostihoz.
2022. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Milyen pici?

25n

2022. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12


5 centi lankadtan és azt hiszem 12 centi mereven

2022. júl. 16. 21:52
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem hetero lennél, most érdeklődnék felőled. :$
2022. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk először is rendet teszel a fejedben. Én is jobban hasonlítok Danny de Vitóra mint Jason Momoára, mégsem okozott soha gondot a csajozás

40f

2022. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 13-14 centi nem valami nagy de vastagságban jó, és volt baràtnőm ill màr prosti is ràakadt ,mindegyiknek tetszett..szóval ez nem lehet kifogàs. A màsik kettőt meg egy jó dumàval szerintem lehet korrigálni :)
2022. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

prosti (ki fog azzal a kis ...kielégülni hogy hogy ki hát én:)

egyébként én is ebben a helyzetben vagyok csak túlsúlyos és kancsal is szóval a prosti ajánlott nekem.

Az igaz hogy az aids miatt aggódok kicsit de még is újra és újra el megyek.

25 évesen

2022. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha mindent gumival kérsz akkor szinte 0% az esélye hogy elkapd a Hiv-et..màst egyébként el tudsz de ezért kell lakàsoshoz menni
2022. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30 is el múltam eddig nem jött össze, pl én már nem is szeretném, tapasztalatlan vagyok, én úgy vagyok vele hogy nekem jó szüzen,ön magam értékelést nem szoktam, tehát mások azt mondják, jó vágású férfi vagyok, van dumám is, na most a kulisszák mögött, az én esetemben a gatyában, mondhatni azt hogy nagy a farkam, itt van az kb 20 évesen lett volna lány meg látta, közölte hogy bocs de ekkora mérettel nem szeretné, úgy hogy annyiba maradt, ez miatt nekem nem lett tartásom, erre példa nagy farokkal is szűz vagyok, én el vagyok a szűz farkammal.
2023. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!