Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Misszionárius pózban szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misszionárius pózban szeretném elélveztetni a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak azokban a poziciókban élvez el amiben ő van felül. Az a kérdés milyen praktikát, trükköt tudnátok ajánlani hogy misszionárius pózban is sikerüljön.

Előző párjaival azt mondta sikerült neki ugy is. Csak velem nem.

Méretem közepes, picit talán görbe felfelé. Nem hinném hogy az lenne a gond, inkább az hogy valahogy nem jól ingerlem az ő hüvelyét mikor benne vagyok.

Probáltam a dereka alá párnát tenni, de nem igazán vált be.

Nagyon élvezi misszionáriusban is a szexet, csak épp nem jön az inger hogy elélvezzen.

Ha kinyalom meg ilyesmi elélvez rendesen. Nálunk az előjáték is bőven elég hosszu, hogy mire oda kerül a sor kellően fel legyunk izgulva.



2022. júl. 16. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Biztos próbáltátok már, de lehetne megint, hogy ő is mozgassa a csípőjét. Jobban beletalál helyes pozícióba.

Illetve hogy közben csinálj mást. Ingereld a kedvenc erogén pontjaid. Egy misszi közben ha markolásszák a mellem, nekem az a mindenem

(Nem kérem senkitől privátot)

2022. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
közben simogasd a csiklóját
2022. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nálunk a “lassan ,mélyen, egyenletes tempóban” stratégia jött be.. (érdekes más pózoknál meg ez nem működik).. Valószínűleg azért mert így folyamatosan egy pontot ingerelsz.. Illetve, ha nem vagytok ellene, apró rezgő barátok jó szolgálatot tehetnek.. 27/N
2022. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Kezdjük ott, hogy például az “elélveztetni” hányadék szó helyett használd inkább a “kielégíteni” sokkal szebben és értelmesebben csengő kifejezést.

Nyilvánvaló, hogy nem olyan formájú/méretű/alakú a farkad, ami azokon a pontokon érné odabent, amitől orgazmust élne át. Azért élvez el felül, mert úgy tudja mozgatni magát, hogy érzi éppen mikor jó.

Pont ezért nem képes sok férfi sem kézzel, sem nyelvvel kielégíteni a nőket, mert nem érzitek, hol és hogy jó.

2022. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 igen, az "élvez" szó, amiben benne van, hogy a másiknak nagyon jó, amit csinálsz, valóban csúnyán hangzik😃

És tudod erre való a kommunikáció, hogy a csávó megtudja, hogy jó a nőnek.

2022. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
váltogasd a tempót, én akkor általában egy gyors utáni lassú szakaszban elmegyek
2022. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a csikló simogatásra szavazok! De lassan, gyengéden.
2022. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!