Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg létezik olyan köztetek, aki élvezi a szexet 14 centis pénisszel? Az enyém ekkora, és annyira kicsinek látom, hogy nehezen tudom ezt elhinni.

Figyelt kérdés

A vastagsága átlagos, de tényleg nagyon rövidnek tűnik. Ez nagyon zavar, sajnos komplexusom van miatta. Tudom azt is, hogy egy ekkora nyilván nem elég minden nőnek.


Kérem, hogy aki élvezte közületek a szexet ilyen kicsi mérettel, az írja meg a jó tapasztalatait, mert ebben a helyzetben minden pozitív megerősítés jól jönne. Persze nem kell hazudni a kedvemért, így kérem, hogy tényleg csak olyan lányok írjanak, akik valóban élvezték ekkorával is.



2022. júl. 17. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Még 12centissel is. Egyébként ha jól nyalsz akkor semmi baj nincs.
2022. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy nem olyan nagy baj, hogy kicsi a kukid. (:
2022. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Mi bajod a 14 centivel???
2022. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
A te valódi problémád a komolexusod!
2022. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Legalább puha is?
2022. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ez egy átlag méret. A hosszúság meg tényleg főleg nem számít, mmint ilyen átlag méret.... akkor inkább a vastagság. De komolyan mit gondoltok 30-cm a nők hüvelye vagy mi?? meg szerintetek az mért jó ha a méhszájam püfölik?? Szólok, nem jó.
2022. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer voltam nagyon kicsi mérettel,nem tudom mennyi lehetett pontosan..

Igaz szültem már,biztos ez is számít,de hogy én nem éreztem szex közben semmit,az fix..

De ha tudod ezt kompenzálni jó előjátékkal ,akkor gond egy szál sem :)

2022. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
13-14 centi teljesen jó. Nem kell ehhez hazudni.
2022. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen. De mivel neked nulla önbizalmad van, veled biztos nem lenne élvezetes
2022. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 harebell ***** válasza:
96%
Ezzel a mérettel semmi baj nincs, teljesen jó lehet vele a szex (és ha mégsem jó, az nem emiatt van).
2022. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!