Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg létezik olyan köztetek, aki élvezi a szexet 14 centis pénisszel? Az enyém ekkora, és annyira kicsinek látom, hogy nehezen tudom ezt elhinni.

Figyelt kérdés

A vastagsága átlagos, de tényleg nagyon rövidnek tűnik. Ez nagyon zavar, sajnos komplexusom van miatta. Tudom azt is, hogy egy ekkora nyilván nem elég minden nőnek.


Kérem, hogy aki élvezte közületek a szexet ilyen kicsi mérettel, az írja meg a jó tapasztalatait, mert ebben a helyzetben minden pozitív megerősítés jól jönne. Persze nem kell hazudni a kedvemért, így kérem, hogy tényleg csak olyan lányok írjanak, akik valóban élvezték ekkorával is.



2022. júl. 17. 20:23
1 2 3
 21/22 Rex Hunter ***** válasza:
ez egy teljesen átlagos méret, általában max. ilyen 2-3 cm az eltérés, de persze vannak nyilván nagyobb méretek is. Ha jól tudod használni, akkor szerintem jó lesz a hölgynek!
2022. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
15%
Nekem lankadtan ekkora majdnem.
2022. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!