Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő,ha nőként belemegye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő,ha nőként belemegyek csak szexbe? Előzőleg próbáltuk párszor párként. Most van vége újra. Illetve szunet,nincs találkozás. O azt mondta, hogy nem tudja mi van, nem érdeklődik már úgy,de a szex nagyon erős. Kérdeztem ha újra olyan laza

Figyelt kérdés
leszek,nem gorcsolok,mint anno,működhet? Azt mondta, nem tudja,jelenleg szexben gondolkodik. Én meg szeretem még mindig. Mit csináljak ? Tudom,gáz elméletileg ebbe belemenni. Eddig úgy voltam vele,hogy nem,semmi esetre sem. De most ingadozok.
2022. júl. 17. 23:44
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
56%
Mi a célod az életeddel?
2022. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos a kérdésed. Bánom ,hogy kiírtam a kérdést..abszolút igazad van és azoknak is akik ezután kb ezt írják. Igaz. Hagyom. Nem lesz jó
2022. júl. 17. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ítéllek el csak sajnállak.


Ebben a szituációban szerintem az önbecsülésed fogja bánni, ha belemész az illetővel a szexre. Igazából azt mondta neked ezzel burkoltan, hogy kapcsolatra nem kellenél neki, de azért szexre megfelelsz neki.


Főleg, hogy te szereted ezt az embert így ennek csak rossz vége lehet. Reménykedni fogsz benne, hogy majd ő is fog és majd talán újra együtt lesztek. Ez pedig egy idő után szépen lassan felőröl és oda fogsz eljutni, hogy nem vagy jó a férfiaknak csak szexre.


(Persze tévedhetek is és neked lenne a legjobb, ha tévednék.)

2022. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta H én amúgy teljesen jó lennék neki csak ha beporgok,nehezen visel el. Sokszor nehéz volt tolerálni a munkamaniajat, haverozasat. Ettől pörögtem be és ez volt sok. Szóval nehéz mindkettonkkek
2022. júl. 17. 23:51
 5/10 A kérdező kommentje:
De ezt hagyni kell, valóban
2022. júl. 17. 23:52
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Leszel az én csajom inkább?
2022. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért olyan érzésem van, mintha már olvastam volna tőled kérdést az oldalon. Elég hasonló a szava járásod és ugyanilyen problémát taglalt a kérdés.


Legalább azt belátod, hogy ezt így hagyni kell és nem mehet ebben a formában.


#3-as voltam.

2022. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Édes szerelmem, leszel a feleségem? Mindig csak rád vágytam!!! 😉
2022. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél egy vibrátort inkább
2022. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Akkor Kúva leszel. Komolyan kúva akarsz lenni? Jobb vagy attól hogy kúva legyél. Szerintem ne legyél kúva.
2022. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!