Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik nem kielégítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem kielégítő kapcsolatban éltek, vágytatok már arra, hogy legyen egy olyan online partneretek, akivel minden fantáziátokat, vágyatokat megoszthatjátok?

Figyelt kérdés

Sokan vannak szerintem, akik csak a szex miatt nem akarnak szakítani, elválni, és én azt gondolom, hogy nem a test az egyedüli, ami izgató lehet, és egy hosszantartó bensőséges online ismeretségben meg lehet élni együtt nagyon sok fantáziát, vágyat úgy, hogy az internet határait sosem léped túl.


Mikor leírhatsz szavakat a másiknak, és tudod, hogy a másikban ugyanolyan forróságot keltenek azok, mint amit te is érzel, amikor egyedül fantáziálsz erről, és valakivel megoszthatod mindezt.

Amikor ha magadhoz érsz közben, akkor nem egyedül masztizol, hanem valójában együtt, egymással vagytok, összehangolódva, egymás vágyainak hullámától túlfűtve...


2022. júl. 18. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok vágyam megosztottam már férfiakkal, de mostanság szeretem meg is élni őket személyesen és nem csak írogatni róla. :) L
2022. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár már nem lány vagyok, meg kielégítő kapcsolatban élek, és nem is vágytam rá...:D de volt ilyen online partnerem.

Nagyon igazad van, a fantázia, gondolatok kiírásával, megosztásával sok vágyát megélhet az ember. Ha nem is a valóságban, de akár már közelíthet is ahhoz az érzés ha kellően megfelelő partnerre talált az ember.


40+n

2022. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam már rá.
2022. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt több ilyen partnerem is. Nagyon izgalmas tud lenni...
2022. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!