Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lettem ennyire impotens?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lettem ennyire impotens?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok és kb. 1 éve egyik napról a másikra szinte alig van merevedésem. A reggeli merevedések is elmaradtak és kiverni is alig tudom magamnak, mert olyankor alig jön belőle valami, viszont érzem hogy tele van.. Ez nagyon kellemetlen állapot így. Mit lehetne tenni ezzel? 37F

2022. júl. 18. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a korom miatt, mert annyira öreg még nem vagyok és 60+os embereknek is van rendes merevedésük, így nem hiszem hogy a korom miatt van.
2022. júl. 18. 20:31
 2/6 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok
2022. júl. 18. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott a szakorvos?
2022. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel hasonlóképpen én is így vagyok,de nekem mondták hogy a szív gyógyszerek mellékhatásai között ez is felléphet...
2022. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha reggeli merevedés sincs akkor sanszos hogy szervi ok is bejátszik a storyba. Keress fel egy urológust!
2022. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

Kekgyogyszer, 4szemes egy tasak

Félszem elég

Nemlesz problema a dologgal utana

Parszor hasznalod aztan anelkul is bitang lesz

Ha kell irj

2022. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!