Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közvetlen szex előtt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlen szex előtt még feszültebb, idegesebb leszek vagy kicsit lenyugszom és minden természetesebb, ösztönösebb lesz?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtem le senkivel.

Nagyon félek, izgulok...

Van egy nő aki benne lenne egy egyéjszakás kalandban.

Ismerem, jóban vagyunk, néha együtt italozunk vagy bulizunk.

Nem egy prosti, csak azt mondta neki is jó egy kis kaland és én is had tudjam meg mi a jó. :)


Az lenne a kérdésem, hogy ha úgy alakulna és mondjuk ott lennék pl. nála, és elkezdünk csókolózni, vagy megfogom a mellét, fenekét...

Akkor még jobban izgulni fogok vagy akkor inkább megnyugszom és minden amolyan ösztönösen, természetes módon jönni fog magától?

Nyilván ugye 0 tapasztalatom van.



2022. júl. 18. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Nyugi minden menni fog magától.
Ez egyénfüggő. Mindenkinél más.
Még idegesebb leszel.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudhatjuk! De ha egy tapasztalt nő, akkor bízd rá magad! De mindenképpen mond meg neki, hogy neked ez lesz az első!
2022. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja.
2022. júl. 18. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Hány évsek vagytok?
2022. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát barátom ez tényleg egyénfüggő. Ha együtt buliztok amúgy is, akkor buli után menjetek fel, de ne idd magad tökrészegre mert az eléggé kontraproduktív az erekció vonatkozásában. Egyébként meg egy nő (aki gondolom valamennyire bejön) felajánlotta hogy dug veled - most mégis mire vársz??? Amikor én szűz voltam még anno nem kellett volna 2x mondania az tuti 😂
2022. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!